5.ua

У Британії охрестили принца Джорджа (оновлено)

  У які барви вбереться Єлизавета ІІ? Що вдягне Кейт, герцогиня Кембриджська? Хто триматиме малюка – вона сама, чи чоловік, принц Вільям? Усе це – не лише предмет суперечок для завзятих роялістів, а й можливість заробити для букмекерів. Ставки приймають – на все.

  Для тих, хто зночі чекав на початок церемонії під Кенсінгтонським палацом, та й для мільйонів інших, королівська родина Британії – частина життя. Вони колись оплакували принцесу Діану, потім гуляли на весіллі її старшого сина Вільяма, і ось тепер хрестять онука – тримісячного Джорджа.

  Британка: «Гадаю, вони не випадково обрали саме цю каплицю для хрестин. Це особливе місце – тут після смерті лежало тіло Діани».

  Не випадково стільки уваги до місця хрещення. За звичаєм, подібні церемонії проводять у розкішнішому палаці – Букінгемському. І це лише один із багатьох відступів від традицій. Замість королів і принців, у хрещених батьках Джорджа – звичайні люди, друзі родини.

  Кеті Нікол, авторка книги "Кейт – майбутня королева": «Серед хрещених батьків – люди з їхнього найближчого оточення. Зокрема, подруга Кейт – Емілія Дерланджер, яка їх колись їх і познайомила з Вільямом... Гадаю, це означає, що батьки хочуть для Джорджа якомога простішого, нормальнішого життя».

  Малий Джордж Александр Луї Кембриджський і справді живе настільки простим життям, наскільки можливо для третього в черзі на престол Сполученого королівства. Нечасто з’являється на людях і навіть офіційними фотографіями шанувальників не тішить. Навіть після хрестин - відправився не вітати підданих, а на скромне чаювання.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Луганчани вирішили самі боротись із відкритими каналізаційними люками [відео]
  Наступний матеріал
  У селищі на Донеччині закрили залізничний перехід – селяни змушені перебігати через колії [відео]
  Теги:
  Loading...