Тиждень високої моди розпочався у Франції

  Тиждень високої моди розпочався у Франції. Відкрила його колекція модного дому Версаче. Сестра славетного дизайнера - Донатела - уперше за вісім років представила моделі на Паризькому показі "від кутюр" - весна-літо 2012.

  Більшість суконь - у сріблястій гамі, рясно оздоблені вишивкою, мереживом та блискітками. Критики модних журналів уже відзначили складний крій вбрання та особливе взуття на підборах, прикрашене металевими смугами. Окрім сіруватобілих кольорів - у колекції присутні і насичений червоний, лимонний та світло-зелений. Після показу Версаче найбільш очікуваною подією Тижня моди є колекція дому Діор. До нього прикута увага після звільнення головного дизайнера Джона Ґальяно.

  Діана Крюґер, актриса: "Архітектура цього вбрання дуже структурована, такий одяг робить фігуру стрункою. Думаю, більшості жінок це сподобається".

  Інес де ла Фресанж, колишня модель: "Я роками моделювала вбрання, була дизайнеркою, мала власний модний дім, консультувала, працювала журналістом моди. Але ніколи не була фотографом. А насправді - це найкраща робота на такому показі. Все треба робити швидко, ловити моменти. Ці моделі - мої нові друзі. І вони чудові".

  Попередній матеріал
  Найбільшу колекцію списів та стріл на території колишнього СРСР зібрав маріуполець
  Наступний матеріал
  Розширити співпрацю з білорусами прагне ЄС
  Теги: