5 канал

Тука: РФ використає історію про буцімто "українських терористів" у Криму для впливу на росіян

Провокації РФ у Криму – це черговий крок гібридної війни

У створенні штучного напруження з боку РФ можна відслідкувати два напрямки. Про це в ефірі "5 каналу" в ефірі програми "Підсумки дня" заявив заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука. 

"Один напрямок і, до речі, він вкотре спрацював вдало, уже увага практично всіх міжнародних організацій, навіть Радбез ООН збирався з цього приводу, бо всі розуміють, наскільки небезпечні такі дії і до чого врешті-решт можуть призвести. І з другого боку, отой інформаційний привід, мовляв "Україна засилає терористів", він безперечно буде використаний, і я переконаний, що вдало, не на зовнішнього споживача, а на внутрішнього споживача, для своїх співгромадян, яким будуть вкотре демонструвати "коварних бандерівців". Знов укотре він буде спрацьований, аби посилити протистояння, напругу", – наголосив Тука.

Найголовніше зараз для наших військових і прикордонників, за його словами, – це утриматись від реакції на провокативні дії. "Бо я припускаю, що можуть виникнути знов провокації, навіть провокативні сутички. І це може бути надалі використано для якихось дій", – сказав він. 

Як повідомляв 5.ua, в ГУР прокоментували оприлюднене ФСБ відео допиту буцімто затриманого у Криму "українського диверсанта".

Нагадаємо, у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених ГУР Міноборони України. У ФСБ стверджували про виявлення в районі Армянська групи диверсантів та затримання 15 осіб, утім, на відео, що його оприлюднили російські спецслужби, є один лише Євген Панов.

Відповідні закиди спростували в Міноборони та СБУ. А Президент Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі.

Попередній матеріал
У столиці відтепер можна побратися за одну добу
Наступний матеріал
Київські активісти розчистили знакову річку Почайну
Теги:
Loading...

У ДПСУ розповіли, як нині змінився режим перетину адмінмежі з окупованим Кримом

Голова Держприкордонної служби: Наскільки небезпечним є нинішнє затишшя на кордоні із Кримом

Підводні човни та авіація – у ГУР розповіли, яку саме техніку на сьогодні РФ перекинула у Крим

У ГУР спрогнозували, чи використає РФ накопичене в Криму озброєння

Назаренко: На адмінмежі з Кримом провокації влаштовують правоохоронці РФ, а не військові

5 канал - трансляція наживо