5 канал

У ДПСУ розповіли, як нині змінився режим перетину адмінмежі з окупованим Кримом

Люди в основному повертаються на материкову Україну

На сьогодні три пропускні пункти на адмінмежі з Кримом працюють уже практично у штатному режимі. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня"заявив голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

За його словами, порівняно з минулим роком набагато менше людей перетинають адмінмежу. Практично близько 10% – спад пасажирського потоку, практично 30% – транспортного потоку. Він сказав, що в основному люди їздять, щоб подивитися, як живуть родичі, батьки, чи на лікування, чи вирішити якісь майнові питання.

"Щодо тенденції останніх днів, то сьогодні, наприклад, за добу зменшення пасажирського потоку практично до 15-17%. Люди в основному повертаються на материкову частину", – наголосив Назаренко.

Назаренко також повідомив, що робити українцям у Криму, яку прагнуть їхати на материкову Україну. Він наголосив, що всі, хто виїздять з Криму, мають дуже уважно слідкувати за собою в період спілкування з так званими правоохоронцями РФ.

"Ставляться запитання, які розкривають персональні дані, перевіряються мобільні телефони, перевіряються ноутбуки, речі, ставляться провокаційні запитання, працює дуже добра відома нам система КДБ СРСР", – повідомив він.

Голова ДПСУ наголосив: "Ми готові наших громадян прийняти якнайшвидше, і на в'їзд ми збільшили кількість нарядів прикордонників". 

Повну версію розмови з Тетяною Ричковою дивіться на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю"

Як повідомляв 5.ua, Назаренко також повідомив, що на адмінмежі з Кримом провокації влаштовують правоохоронці РФ, а не військові.

Попередній матеріал
Головні події дня в одному відео: електронне декларування, НАБУ, АТО
Наступний матеріал
У столиці відтепер можна побратися за одну добу
Теги:
Loading...

Підводні човни та авіація – у ГУР розповіли, яку саме техніку на сьогодні РФ перекинула у Крим

Представник ГУР: Ми не виключаємо силовий сценарій з боку РФ

ГУР: Росія перекинула на Донбас зенітно-ракетний дивізіон з Далекого Сходу, є "загроза повітряного тероризму"

Брифінг представника ГУР Міноборони Вадима Скібіцького – відео

Бойовики відмовились надавати СММ ОБСЄ доступ до складів – ГУР

Бойовики дезертирують із "ДНР" зі зброєю й паспортами російських офіцерів – ГУР