Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіційний сайт Президента України

"Це робить він, а соромно нам" – екснардеп про реакцію Зеленського на ситуацію в Білорусі

Читайте по-русски
Зеленський не здатен позиціонувати нашу країну на зовнішньополітичному середовищі, вважає екснардеп

Заява Зеленського щодо ситуації в Білорусі є беззубою, вважає Андрій Тетерук, народний депутат VIII скликання. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

На думку екснардепа, Україні потрібно більш рішуче висловлювати свою позицію щодо ситуації в Білорусі: "Наприклад, Даля Грибаускайте дуже категорично сказала, що Лукашенко вже не зможе бути президентом країни – він не зможе більше бути душею білоруського народу", – зазначив він.

"Дуже погано, що Зеленський відсутністю позиції дозволяє собі робити декларативно беззубі заяви. Як завжди він "за все добре і проти всього поганого". Це свідчить, що він не здатен розуміти важливість моменту, не здатен позиціонувати нашу країну на зовнішньополітичному середовищі. Він не може генерувати меседжі, які б дозволили Україні підхопити лідерство в регіоні з країною, вплив на яку був би дуже важливий у перспективі розвитку наших відносин із Росією та ЄС", – вважає Тетерук.

"Те, що Зеленський робить такі порожні заяви, свідчить про те, що ми можемо проґавити важливість моменту і не почнемо його використовувати. Тому це дуже соромно. Знаєте, іспанський сором – це робить він, а соромно нам", – додав він.

Нагадаємо раніше Зеленський відреагував на ситуацію в Білорусі. Він закликав білорусів до максимальної толерантності, терпимості, відмови від вуличного насильства та максимально відкритого діалогу.

Попередній матеріал
Якщо Зеленському, за словами татуся, президентство – "фігня до одного місця", радимо: іди з Богом! – Омельченко у #Кендзьор
Наступний матеріал
"Пробачте нам...": протест вчителів та студентів у Білорусі
Loading...