Стросс-Кан не домігся заборони книжки про себе

  Домінік Стросс-Кан програв позов проти коханки, яка написала книжку про їхній роман. Напередодні паризький суд дозволив опублікувати роман "Красуня та чудовисько" про зв`язок екс-голови МВФ та письменниці Марсели Якуб.

  Відсьогодні книжку можна придбати у крамницях. Водночас, суд зобов`язав вкласти у кожен примірник роману спростування від Стросс-Кана, яке міститиме його версію зв`язку із коханкою. Роман між Стросс-Каном та Якуб тривав із січня по серпень 2012 року. Авторка роману не називає у тексті імені колишнього коханця, однак в інтерв`ю пресі жінка визнала, що в образі чудовиська виступає саме Стросс-Кан. Екс-голова МВФ вимагав вилучення накладу та стягнення 100 тисяч євро компенсації за моральні збитки з авторки та видавця.

  Домінік Стросс-Кан, екс-голова МВФ: "Публікація цієї книги відбувалася приховано, обкладинку теж тримали в секреті. Цю брехню створили з однією метою - заробити гроші, без жодної думки про те, як це може зашкодити моєму особистому життю, родині та дітям. Мені набридло, що мене використовують інші. Я хочу лише одного - щоби мене залишили в спокої".

  Попередній матеріал
  У дніпропетровській п`ятиповерхівці 2 тижні нема газу - задля безпеки [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві проведуть турнір із комп`ютерних ігор серед дітей з особливими потребами
  Теги:
  Loading...