У дніпропетровській п`ятиповерхівці 2 тижні нема газу - задля безпеки [відео]

  Більше двох тижнів без газу живуть мешканці під`їзду в п`ятиповерхівці Дніпропетровська. Людям відключили газопостачання після того, як комунікації почали битися струмом. Чому стався витік електроенергії - фахівці не з`ясовують.

  Їжу для маленького сина Наталя Олейник готує на старій електроплитці. Каже, щодня на приготування однієї страви витрачає щонайменше дві години.

  Наталя Олейник, мешканка під’їзду без газу: "Вот электропечка, на ней готовим кушать, то есть печка мотает прилично, она тут регулируется, пока закипит, пока приготовлю - это уходит часа два, чтоб приготовить какой-то борщ".

  Газопостачання в під’їзді відключили після того, як дитину Андрія Колєсова вдарило струмом, коли вона відкривала водопровідний кран.

  Андрій Колєсов, мешканець під’їзду без газу: "Дочка зайшла в ванну, щоб відкрити воду і ударило током…150 вольт на трубе".

  У "Дніпрогазі" кажуть – відключення блакитного палива здійснювали за інструкціями з техніки безпеки.

  В’ячеслав Івчук, головний інженер ПАТ "Дніпрогаз" Лівобережжя Дніпропетровська: "Газовые приборы, люди прикасаясь, могут быть поражены электрическим током, при возможности утечки газа… может проскочить электрическая искра и может произойти возгарание и взрыв".

  Газ відключили, проте труби залишлися під напругою.

  Іван Олейник, мешканець під’їзду без газу: "О, загорілося, горить, где-то вольт 140-148 идет электричество по газовой трубе".

  Усунути аварійну ситуацію мають працівники ЖЕКу, кажуть мешканці будинку. Проте там не звертають уваги на звернення людей. Мовляв, у тому, що містяни без газу - винні самі мешканці та енергетики.

  Анатолій Майдан, начальник КЖЕП №23: "50 лет не било током нигде, и только ваш стояк - значит кто-то крутит где-то".

  Мешканець під’їзду без газу: "Так надо найти".

  Анатолій Майдан, начальник КЖЕП №23: "Так, а как я могу найти, если горсеть не хочет проверить?"

  У "Дніпроенерго" кажуть – заявок із ЖЕКу №23 про проведення ремонтних робіт до них не надходило. Про проблему вони дізналися від журналістів та відправили до будинку своїх працівників. Пообіцяли найближчим часом з`ясувати, чому в трубах газогону з`явився струм.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У США зібрали $150 тис. для допомоги чесному безхатченку
  Наступний матеріал
  Стросс-Кан не домігся заборони книжки про себе
  Теги:
  Loading...