Зеленський і Пенс
Зеленський і Пенс 5 канал

"Стоїмо пліч-о-пліч": Пенс у Варшаві запевнив у подальшій підтримці США цілісності України, включно з Кримом

Читайте по-русски
США і надалі допомагатимуть України

Віце-президент США Майк Пенс запевнив президента Володимира Зеленського у подальшій підтримці Сполученими Штатами територіальної цілісності України включно з Кримом. Про це Пенс сказав під час зустрічі із Зеленським у Варшаві, інформує "5 канал".

"Пане президенте, мені дуже приємно з вами зустрітися у Варшаві і брати участь у сьогоднішніх заходах з нагоди 80-річчя з дня початку Другої світової війни. Для мене була велика честь бути разом з вами на сцені і згадувати та відзначати роковини, а також ту свободу, якою ми з вами насолоджуємось уже протягом багатьох десятиліть", – заявив Пенс.

Він також наголосив: "Я хочу сказати, що між США та Україною є надзвичайно міцні стосунки, і ми завжди підтримуємо та стоїмо пліч-о-пліч з народом України. Це почалося ще з 2014 року, з того часу ми дуже сильно підтримуємо територіальну цілісність України та народ України. Я також хочу сказати, що ми і надалі продовжуватимемо стояти разом і підтримувати народ України з питань безпеки та територіальної цілісності, включно з Кримом".

Майк Пенс запевнив, що США допомагатимуть і надалі. 

Своєю чергою Володимир Зеленський поінформував американського дипломата про майбутні реформи, які планує провести український уряд. Згадав і про запуск антикорупційного суду з 5 вересня. А також подякував США за підтримку територіальної цілісності України.

"Ми дійсно налаштовані перемогти, побороти корупцію. Дати можливість бізнесу та економіці вже дійсно розвиватись в Україні. І чесно кажучи, не хочеться чекати 5 років, ми хочемо запустити всі головні реформи, яких очікує українське суспільство, ми хочемо запустити це упродовж першого року нашої влади", – сказав Зеленський.

Як повідомляв 5.UA, очікувалося, що Варшаві Зеленський зустрінеться із президентом США Дональдом Трампом, утім за кілька днів до того лідер Білого Дому скасував свій візит до Польщі через наближення урагану Доріан. 

Попередній матеріал
Журналісти з’ясували, що не всі новообрані "слуги народу" знають, що таке САП і хто такий Холодницький – відео
Наступний матеріал
Перший дзвоник під військовий марш: ліцей ім. І. Богуна вперше прийняв до своїх лав дівчат
Loading...