http://secret-seo.ru/

США готові виділити 4,6 млрд доларів на протидію РФ в Європі

Фінансування заходів щодо стримування Москви проходить у бюджеті Пентагону на 2018 рік окремою статтею

Комітети у справах збройних сил Сенату і Палати представників Конгресу США узгодили щорічний акт про Національну оборону (National Defense Authorization Act) – обов'язковий до прийняття документ, який визначає політику і бюджет Пентагону на наступний фінансовий рік (почався в США 1 жовтня).

Витяги зі звіту за підсумками слухань на Капітолійському пагорбі розміщені на сайті сенатського комітету, повідомляє DW.

Як випливає з пояснювальної записки, "протидія агресії з боку Росії" проходить в документі окремою статтею. Законодавці, зокрема, звертають увагу на вторгнення Москви "до Грузії в 2008 і в Україну в 2014 роках", а також її загрози державам-союзникам НАТО. В акті особливо підкреслюється "розширення військової активності" РФ "в Арктичному регіоні і Середземному морі", "розвиток її ядерної доктрини" і порушення Москвою Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності і багатостороннього міжнародного Договору з відкритого неба.

Крім того, Сполучені Штати і їхніх партнерів у Європі турбують "дезінформація, пропаганда, кібератаки" та "гібридні військові операції", що проводяться Москвою.

У зв'язку з цим Вашингтон планує направити на реалізацію ініціативи щодо стримування Росії в Європі 4,6 млрд доларів (близько 4 млрд євро). Для підвищення оборонного потенціалу країн Балтії, США виділять близько 100 млн доларів (близько 86 млн євро).

Як повідомляв 5.UA, у США узгодили "компромісний" оборонний бюджет країни. І на військову допомогу для України у ньому закликали $350 млн. Зокрема – передбачені й поставки летальної зброї.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Напрямок роботи НАБУ і ДБР дуже суттєво перетинаються – експерт
Наступний матеріал
Генштаб ЗСУ призначив нового командувача сил АТО
Loading...

Волкер: Росія на 100% контролює те, що відбувається на Донбасі

Росія захищає терористів, що використовують хімічну зброю у Сирії - Білий дім

МЗС відреагувало на нову хвилю репресій у Криму

Зникнення прикордонників на адмінмежі з РФ: як реагує українське МЗС

"Путіну треба було пустити юшку з носа", – екс-директор ЦРУ прокоментував дії США у 2014 році

5 канал - трансляція наживо