Діти і війна, Save the Children
Діти і війна, Save the Children Savethechildren

Шокуюча статистика: скільки немовлят стали жертвами воєн у світі за останні 5 років

У середньому на планеті щорічно через війни гине понад 100 тисяч дітей наймолодшого віку

У регіонах, охоплених збройними конфліктами, наразі проживає більше дітей, ніж будь-коли за останні два десятиліття. Про це повідомляється в новій доповіді міжнародної організації Save the Children. 

При цьому спільнота надає шокуючі цифри щодо кількості немовлят, які стали жертвами збройних конфліктів протягом 2013-2017 років. Лише в десяти країнах, які найбільше постраждали від цієї проблеми, загинуло 550 тисяч малят.

Найбільше страждають від військових конфліктів діти в Афганістані, Ємені, Південному Судані, Центральноафриканській Республіці, Демократичній Республіці Конго, Сирії, Іраку, Малі, Нігерії та Сомалі (за показниками на 2017 рік).

Представники міжнародної організації стверджують: немовлята особливо вразливі до непрямих наслідків конфліктів. Зокрема голоду, руйнації лікарень та відсутності інфраструктури, що призводить до проблем з наданням своєчасної медичної допомоги.

"Ймовірно, вони би не померли, якби не жили в регіонах, охоплених конфліктом", – зазначають автори дослідження.

Представники Save the Children стверджують: з урахуванням кількості загиблих дітей віком до п'яти років, загальна кількість дитячих смертей від непрямих наслідків воєн зростає до 870 тисяч за той саме період.

Оприлюднили відповідну доповідь за назвою "Зупиніть війну проти дітей" (Stop the War on Children) напередодні Мюнхенської безпекової конференції. Вона стартує у п'ятницю, 15 лютого.

Додамо: за даними Інституту досліджень проблем миру в Осло, 2017 року в районах, охоплених війнами, проживало 420 млн дітей (18% всіх дітей у світі). Це на 30 мільйонів більше від показників попереднього року.

Дивіться також фотогалерею: 

Французький погляд на війну в Україні: що побачила на сході документаліст Гаель Жирб – ФОТО

Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Фото з Донбасу
/
Фото з Донбасу
Донбас
/
Донбас

Попередній матеріал
Історія опору: в Росії діє єдиний храм ПЦУ, який суд вирішив знести
Наступний матеріал
У Києві спалахнув один із корпусів НАУ
Теги:
Loading...