Донбас - діти
Донбас - діти відкриті джерела

Кулеба: Терористи в ОРДЛО вчать дітей стріляти з окопів

Кулеба: Терористи в ОРДЛО вчать дітей стріляти з окопів

На окупованих територіях, дітей і особливо підлітків залучають до ведення бойових дій. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявив уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

За його словами, ситуацію поки не можна порівняти з Кот-д'Івуаром, де на вулиці можна побачити 10-річну дитину з автоматом, яка ним користується і стріляє.

"Але також ми не можемо сказати, що в нас не використовують дітей у військовому конфлікті. Ми фіксували це на окупованих територіях, і були відеодокази цього. Залучають, особливо підлітків у віці 15+ до збройних формувань, до виконання певної роботи, починаючи від окопів і до того, щоби просто в тих окопах вже сидіти і стріляти, тому ситуація досить небезпечна", – зазначив уповноважений Президента з прав дитини.

"Ми не говоримо, що це масові події, але якщо трапляються такі випадки, то це порушення прав дітей. Ми маємо про це сигналізувати миттєво. І в тому числі ми інформуємо наших міжнародних партнерів про порушення прав дітей… Це призводило до того, що ці наслідки мінімізувалися", – констатував Кулеба.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російські найманці накрили Зайцеве мінометним вогнем – влучили в житловий будинок
Наступний матеріал
У ЗСУ розповіли про стан військових, які потрапили в засідку поблизу Торецька
Loading...