Що відбувається за лаштунками "Євробачення-2018" за півгодини до старту конкурсу – включення з Лісабона

Україну цьогоріч представляє Melovin

Церемонія відкриття Євробачення розпочнеться за півгодини. Цього року тематика морська. Тож навіть хідник не класичний червоний, а синій. Шоу дивляться на трьох континентах – Північна Америка, Євразія  та Австралія. Це мільйони глядачів. Україну представляє Melovin, чи помітить його глядацька  аудиторія, буде зрозуміло за тиждень. Подробиці розповів коресподент "5 каналу" Сергій Барбу, який нині у Лісабоні. 

"Цьогоріч тематика справді морська. Цьогоріч навіть слоган – "Усі на борту". За моїми спостереженням трохи гірше підготувалися португальці, ніж українці. Є хиби в організації, але сонце, море і хороші люди компенсують всі мінуси", – сказав журналіст.

Він також розповів про виступ конкурсанта з України Melovin. "Прогнози для нас не надто втішні. Співаку прогнозують сходинку у другій десятці. Тим часом Melovin провів вже кілька репетицій. Зокрема і для преси. Чимало у нього є спецефектів, вогняна тема у нього присутня протягом всього номеру. Встиг він прогулятися й самим Лісабоном, хоча програма насичена. Зустрівся і з українською діаспорою".

Melovin поділився з "5 каналом" своїми враженнями від перебування на конкурсі: "Перемога Джамали тоді, дала Португалії наснаги брати участь. Це дуже приємно. Приємно, коли Україну знають ще й у Європі". Відомо, що Melovin виступатиме вже 10 травня. Україна голосувати за свого представника не зможе.

/
/

Тим часом до урочистої церемонії вже провели відкриті репетиції п'ять країн-учасниць, так звана "Велика п'ятірка". Це господиня свята Португалія, і чотири держави-засновниці конкурсу – Велика Британія, Іспанія, Німеччина і Франція. Всі п'ять проходять до фіналу автоматично.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
  

Попередній матеріал
МЗС України засудило "брутальні дії правоохоронців РФ" під час мирного протесту "Він нам не цар" у Росії
Наступний матеріал
Місія – Ґренландія: у "Борисполі" влаштували урочисту зустріч українських військових

Офіційний старт "Євробачення-2018": чим збирається вражати європейських глядачів Melovin

"Майбутнє української науки": якими винаходами школярі вражали журі МАН

"Ми повернулися в епоху змагання наддержав": США відновлять Другий флот через російську агресію

"Він нам не цар": у Росії почалися приурочені до інавгурації Путіна протести – відео

РФ перенесла відкриття мосту в анексований Крим – ЗМІ

У Чехії підтвердили виробництво отрути "Новачок"