Анастасія Багінська, дитяче Євробачення
Анастасія Багінська, дитяче Євробачення 5 канал

У Грузії урочисто відкрилося "Дитяче Євробачення" – включення з Тбілісі

Фінал конкурсу відбудеться вже цієї неділі – 26 листопада

Надвечір понеділка, 20 листопада, у Грузії відкрилося "Дитяче Євробачення". Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу з місця подій. 

Цього року в співочому конкурсі беруть участь представники 16 країн. Урочистості з нагоди відкриття заходу відбулись у парламентській бібліотеці – відповідно до задуму організаторів. Тбілісі добре підготувалося до конкурсу. Втім, усі деталі "Дитячого Євробачення-2017" організатори тримають у таємниці та обіцяють видовищне шоу.

Зауважимо, що Грузія тричі одержувала перемогу на "Дитячому Євробаченні", але проводить конкурс уперше. Правила із "дорослим" "Євробаченням" різняться. Так, якщо країна здобуває перемогу – це не означає, що вона і проводитиме наступні "співочі змагання".

Представниця України Анастасія Багінська запевняє: до конкурсу готова, а хвилювання – немає. Вже в середу, 22 листопада, відбудеться перша репетиція конкурсу для маленької української співачки.

З п'ятниці відкриваються лінії для онлайн-голосування. І, на відміну від "дорослого" "Євробачення", тут країна може відправляти голоси за власного представника. Це можна зробити на офіційному сайті Junior Eurovision. За Анастасію Багінську можна проголосувати з 24 до 26 листопада.

Додамо, що через невелику кількість учасників цьогоріч конкурс не матиме півфіналів, а одразу відбудеться фінал. Тому переможець стане відомий уже цієї неділі, 26 листопада. А наступне "Дитяче Євробачення" проводитиме Білорусь. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чуттєва фотосесія: жінки із рідкісною хворобою взяли участь в особливому проекті
Наступний матеріал
Трагедія у "Вікторії": чому перенесли суд щодо директора табору
Loading...