tsn.ua

"Ще далі за межі зони комфорту": через COVID-19 впаде рівень життя у 170 країнах – МВФ

  Читайте по-русски
  МВФ, можливо, доведеться вийти із зони комфорту і розглянути "виняткові заходи", щоб допомогти країнам впоратися з пандемією і мінімізувати її економічні наслідки

  Цього року у 170 країнах впаде дохід на душу населення через пандемію COVID-19 у світі. Про це у блозі Міжнародного валютного фонду повідомила директор-розпорядник організації Крісталіна Георгієва.

  "Цього року (через коронавірус – ред.) у 170 країнах зменшиться дохід на душу населення, у той час як кілька місяців тому ми прогнозували зростання доходу на душу населення у 160 країнах", – написала вона.

  За словами Георгієвої, фіскальна допомога, що була виділена на подолання негативних економічних наслідків через пандемію у світі з боку урядів різних країн, становить вже 8 трильйонів доларів США.

  Вона додала, що МВФ, який має кредитний потенціал у розмірі одного трильйона доларів, вже схвалив надзвичайне фінансування для 29 зі 103 країн, що попросили допомогу у Фонду. Як зазначила директор-розпорядник МВФ, організація також відтермінувала стягнення боргів із найбідніших держав на суму в 12 мільярдів доларів США.

  Георгієва також висловила занепокоєння через економічну загрозу для країн, що розвиваються.

  "Що мене дуже турбує, так це країни, що розвиваються. Вони втратили вже приблизно 100 мільярдів доларів США", – сказала вона.

  Георгієва заявила, що країни, які сильно залежні від продажу сировини, вже зазнали великих втрат через падіння цін на експортні товари.

  Як повідомляв 5.UA, станом на 21 квітня в світі зареєстровано 2 490 421 випадок зараження коронавірусом, з них 170 566 летальних, 653 233 осіб одужали.

  Нагадаємо, в Україні від 6 квітня 2020 року карантин став ще жорсткішим. Зокрема, на вулиці обов'язковий "масковий режим". За порушення умов карантину в Україні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Разом з тим 8 квітня Кабмін знову змінив правила карантину – дозволив працювати певним категоріям громадян і певним категоріям закладів.

  Попередній матеріал
  За рік влада Зеленського зробила Україну найслабшою за всю історію незалежності – Сюмар
  Наступний матеріал
  Кількість інфікованих коронавірусом на Миколаївщині подвоїлася за добу
  Loading...