radiosvoboda.org

Сенат США оприлюднив доповідь про секретні операції Москви за останні 20 років

Обсяг роботи "Асиметрична атака Путіна на демократію в Росії та Європі: наслідки для національної безпеки США" – 200 сторінок

Комітет Сенату Сполучених Штатів Америки з міжнародних справ оприлюднив доповідь щодо секретних операцій Москви за останні два десятиріччя. Як повідомляє "5 канал", доповідь має назву "Асиметрична атака Путіна на демократію в Росії та Європі: наслідки для національної безпеки США".

Презентував доповідь сенатор-демократ Бен Кардін. Її обсяг – 200 сторінок. І це перше ґрунтовне дослідження механізмів, які використовує Москва для втручання в європейські та американські політичні процеси. Йдеться, серед іншого, і про військову агресію в Грузії та Україні.

Кардін жорстко розкритикував політику чинного президента Дональда Трампа. І заявив, що жоден американський лідер досі не ігнорував такої потужної загрози нацбезпеці США і цілому світу, яка зараз йде від Росії. Підготована комітетом доповідь містить декілька десятків рекомендацій, як має діяти в цій ситуації американський президент.

Як особисто зазначив сенатор: "Дуже важливо презентувати американському народу чітке розуміння того, яким є план гри з боку Росії. Ми знаємо, після виборів 2016 року, що ми вразливі. Але ці вибори стали лише маленькою частиною загального задуму Росії – і Володимира Путіна – підірвати демократичні інституції".

Попередній матеріал
На території ЧАЕС запустять першу сонячну електростанцію в Україні
Наступний матеріал
Головою правління "Приватбанку" призначили чеського банкіра
Loading...

Путін заявив, що РФ не встряватиме в "гонку озброєнь"

Меркель та Путін обговорили вихід Росії з СЦКК на сході: подробиці

США визначилися з місцем Росії і Китаю в новій стратегії нацбезпеки

Путін визнав США повноцінним учасником переговорів щодо ситуації на Донбасі

Антивірус "Касперського" відтепер заборонений у держструктурах США законом

Трампа запідозрили в тому, що він не знає слів гімну США – відео