Трампа запідозрили в тому, що він не знає слів гімну США – відео

YouTube / Consequence of Sound

Користувачі мережі вже припустили, що забудькуватість Трампа може свідчити про деменцію

Президента США Дональда Трампа запідозрили в тому, що він не знає слів національного гімну. У мережі з’явилося відео, на якому Трамп співає гімн, але не потрапляє в слова куплета, передає Daily Mail.

Під час гри університетського футбольного чемпіонату Трамп тримав праву руку на серці і виконував гімн. Він затинався і недоладно рухав губами, у той час, коли співали виконавці. Своєю чергою, раніше Трамп виступив з критикою гравців американського футболу, які відмовляються виконувати гімн США стоячи. Президент закликав спортсменів "проявляти солідарність стосовно національного гімну".

Однак у соціальній мережі Twitter користувачі припустили, що така забудькуватість Трампа може свідчити про деменцію (відомо, що деменція (лат. dementia – безумство) – синдром стійкого порушення когнітивних функцій у результаті органічного ураження мозку. Частота деменції зростає з віком: від 2% – у віці до 65 років, до 20% – у людей 80 років і старше).

Своєю чергою, американські ЗМІ стурбовані тим, що під час призначеного на цей тиждень планового медичного обстеження Трампа не оглядатимуть психіатри. Так, обстеження Трампа проведе лікар Ронні Джексон у військовому госпіталі Walter Reed у передмісті Вашингтона. Він згодом подасть звіт про результати огляду. Професор історії та державних справ у Принстонському університеті та співробітник CNN своєю чергою заявив, що цілком законно запитатися про те, чому це обстеження не проводитиметься, а також зробити огляд психіатрів частиною обстеження.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ