Розвиваєтсья конфлікт між США та Іраном через журналістку Сабері

  Розвиваєтсья конфлікт між США та Іраном через журналістку Роксану Сабері. Тереган оголосив, що наступного тижня заслухає апелляцію засудженої.

  Щоб її звільнити докладає своїх зусиль і Євросоюз. Президент Європарламенту Ганс-Георг Поттерінг закликав Іран без будь-яких умов відпустити на волю Сабері. Він наголосив - ситуація з журналісткою свідчить про драматичну ситуацію з дотримання прав людини у Ірані.

  Ганс-Георг Поттерінг, президент Європарламенту: "Ми глибоко занепокоєні ситуацією, яка склалася з американсько-іранською журналісткою Роксаною Сабері. Її засудили до 8 років позбавлення волі та звинувачують у шпигунстві на користь США. Останні роки у Ірані ситуація з правами людини - насправді драматична. Хоча влада і обіцяла виправити стан справ, але все тільки погіршується".

  Нагадаю, американську журналістку іранського походження Роксану Сабері засудили у Ірані до 8 років позбавлення волі. Вона має подвійне громадянство. Її звинувачують у шпигунстві. Вона працювала у Тегерані для різних новинних агенств, зокрема БіБіСі. Вашингтон відкидає будь-які закиди про співпрацю Сабері з спецслужбами.

  Попередній матеріал
  Президент Мексики: Епідемію грипу взяли під контроль
  Наступний матеріал
  В Україні створять оперативний штаб для порятунку екіпажу "Аріани"
  Теги:
  Loading...