Президент Мексики: Епідемію грипу взяли під контроль

  Епідемію грипу взяли під контроль, країна готова повернутися до нормального життя - відрапортував президент Мексики Філіпе Кальдерон.

  У теле-зверненні до народу він повідомив - за останню добу не зареєстрували жодного смертельного випадку, кількість уражених - зменшується. Тепер Кальдерон має на меті повернутися обличчям до економіки, яка сильно постраждала від епідемії. Поскаржився мексиканський президент і на уряди інших держав. Вони, на його думку, запровадили дискримінаційні заходи щодо громадян Мексики. Тим часом у Європі за останню добу зареєстрували 30 нових хворих. У США лише 14 штатів з 50 вважають вільними від грипу. У країні країні офіційно підтвердили 286 випадків захворювання на H1N1.

  Філіпе Кальдерон, президент Мексики: "Оскільки надзвичайний стан позаду, то і економіці стане краще. Я вже розпорядився підготувати ряд заходів, для поліпшення ситуації. Їх оголосять завтра або найближчими днями. Зокрема йдеться про тимчасове скасування податків для круїзних лайнерів, які привозять туристів у прибережні міста. Ми б ефективніше впоралися з грипом, якби світ співпрацював з нами. Я закликаю усі країни, які запровадили обмеження, відмовитися від них і не дискримінувати Мексику та мексиканців".

  Попередній матеріал
  Стрілянина на весіллі у Туреччині - 45 людей загинули
  Наступний матеріал
  Розвиваєтсья конфлікт між США та Іраном через журналістку Сабері
  Теги:
  Loading...