Стрілянина на весіллі у Туреччині - 45 людей загинули

  Кланова ворожнеча стала причиною трагедії на весіллі у Туреччині. Таке припущення висловив міністр внутрішніх справ країни. У селі на південному сході країни загинули 45 людей, 6 поранені внаслідок стрілянини під час святкування. Цей інцидент вже назвали - найстрашнішою атакою за сучасну історію країни. Поліція заарештувала вісьмох підозрюваних.

  Усіх постраждалих шпиталізували. Влада закликає мешканців здавати кров для поранених. Трагедія сталася у селі населеному переважно курдами. Втім поліція поки не поспішає звинувачувати їх у тому, що сталося. Одружувалася донька старости села. Сім`я молодого - це переважно представники місцевих озброєних сил правопорядку. Їх заснували ще 20 років тому, для захисту від курдських бойовиків. Тому прокуратура не поспішає з висновками про те, хто саме винен у нападі.

  Бесір Аталай, міністр внутрішніх справ Туреччини: "За нашими даними загинули 45 людей, шестеро - поранені. Нам швидко повідомили про подію. Наші місцеві сили безпеки негайно прибули на місце події. Ми також одразу приїхали до мністерства і прийняли командування. За результатами розслідування на цю хвилину - поки немає підстав говорити, що це був теракт. Однак прокуратура усе ще з"ясовує обставини того, що сталося".

  Попередній матеріал
  Польський профсоюз заблокував 6 приймалень правлячої партії
  Наступний матеріал
  Президент Мексики: Епідемію грипу взяли під контроль
  Теги:
  Loading...