В Україні створять оперативний штаб для порятунку екіпажу "Аріани"

  В Україні створять оперативний штаб для порятунку 24 українців - членів екіпажу судна "Аріана", яке захопили сомалійські пірати. Таке доручення віце-прем’єр Олександр Турчинов дав СБУ, Службі зовнішньої розвідки, а також Мінстрансу і МЗС. Тим часом стало відомо, що власник "Аріани" вимкнув телефонний зв’язок з кораблем. Такий крок, на його думку, допоможе уникнути витоку інформації щодо перемов із розбійниками. Про це повідомив посол України у Греції Валерій Цибух.

  За його словами, зв`язок відновлять уже найближчої доби. Дипломат запевнив: на борту достатньо харчів, питної води, медикаментів та пального. Зараз з`ясовують, чи немає поблизу Аріани  військових кораблів. Також уточнюють персональний склад екіпажу в одеської компанії ”Укр-крю-інг”, яка набирала моряків. Додам, досі пірати не висунули жодних вимог. 

  Нагадаємо, "Аріану" захопили 2 травня в Індійському океані. Судно з вантажем сої прямувало з Бразилії до Ірану. Зараз корабель рухається до узбережжя Сомалі на одну з баз розбійників.

  Попередній матеріал
  Розвиваєтсья конфлікт між США та Іраном через журналістку Сабері
  Наступний матеріал
  Ще 28 випадків зараження свинячим грипом зафіксували у Європі
  Теги:
  Loading...