Вікіпедія

Російські хакери атакували всесвітнє антидопінгове агентство

  Атакували бази, що містить приватні медичні дані про спортсменів усього світу

  Всесвітнє антидопінгове агентство заявило (WADA), що одне з хакерських угруповань із Росії влаштувало кібернапад на одну з головних баз даних агентства, пише "Радіо Свобода".

  До бази, що містить приватні медичні дані про спортсменів усього світу, дісталися хакери з групи, що називає себе Fancy Bear, і частина викраденої інформації вже розміщена в інтернеті.

  Як заявив генеральний директор агентства Олів’є Нігглі, WADA глибоко шкодує через те, що сталося, і усвідомлює загрозу для спортсменів, що виникає від оприлюднення їхньої конфіденційної інформації.

  За повідомленнями, ця російська хакерська група причетна до інших гучних кібернападів, зокрема, на поштові сервери Демократичної партії США.

  Нагадаємо, раніше WADA оприлюднило звіт, що довів існування в Росії протягом тривалого часу широкої державної програми вживання допінгу російськими спортсменами і приховування цього від перевірок. Завдяки звіту десятки російських спортсменів, зокрема, всіх паралімпійців, не допустили до цьогорічних літніх Олімпійських і Паралімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро.

  Попередній матеріал
  Як повертались герої: на Всесвітньій шаховій олімпіаді українці здобули "срібло" та "бронзу"
  Наступний матеріал
  Артеменко: Я кіноман. Каюсь – "піратствую", качаю торренти

  Генпрокуратура запропонує угоду Каськіву - Луценко

  15 чемпіонів Сочі-2014 з РФ приймали допінг, аналізи підмінювали – екс-глава антидопінгової лабораторії

  У ПАР помер віце-президент Всесвітньої антидопінгової агенції WADA

  Всесвітнє антидопінгове агентство рекомендувало заборонити російським атлетам брати участь в Олімпіаді