Хакер
Хакер tsn.ua

Російські "інтернет-тролі" змінюють тактику у підриві виборів у США – Bloomberg

Читайте по-русски
Соціальні медіа залишаються для іноземних гравців основним засобом впливу на американські вибори, констатують в ФБР

Російські мережеві провокатори, судячи з усього, змінюють свою стратегію з підриву виборів в США у 2020 році, просуваючи меседжі, що розколюють суспільство, через фальшиві акаунти в соцмережах, замість того, щоб створювати пропаганду самостійно. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на експертів з кібербезпеки.

Так пов'язане з Кремлем Агентство інтернет-досліджень може бути причетне до спроб обійти обмеження, введені компаніями Facebook та Twitter для боротьби з фейками.

Аналітик компанії FireEye Inc Джон Хальтквіст заявив: "Замість того, щоб створювати контент самостійно, ми бачимо, що вони (тролі – ред.) поширюють контент... Тоді він не обов'язково недостовірний, і це створює для них можливість ховатися за кимось іншим".

Дослідник компанії Symantec Corp Кандід Уїст, у свою чергу, розповів, що інші хакери зламують пристрої та використовують їх для створення безлічі акаунтів в соцмережах. Ці акаунти виглядають правдоподібно та використовуються для накрутки підписок і лайків.

Уїст розповів, що спостерігав падіння числа спроб створення нового контенту з фейкових акаунтів в 2017-2018 роках, та зрушення у бік створення масивного блоку фоловерів, який може використовуватися як платформа для деструктивних дій у 2020 році.

А директор ФБР Крістофер Врей на конференції в Сан-Франциско вказав на те, що соціальні медіа і нині для іноземних гравців залишається основним способом впливу на американські вибори, і його відомство працює з технологічними компаніями над розв'язанням проблеми. Раніше повідомлялося, що американські військові перервали доступ до Інтернету російській "фермі тролів", обвинуваченій у спробі вплинути на американських виборців 6 листопада 2018 року, у день виборів у Конгресі. Удар кіберкомандування США був націлений на "Агентство Інтернет-досліджень" в Санкт-Петербурзі.

Попередній матеріал
В Африці розбився авіалайнер, на борту якого перебували 157 осіб
Наступний матеріал
Доба в ООС: про що звітують в Міноборони – трансляція
Loading...