foto

Україна спільно із США та Євросоюзом запобігатиме хакерським атакам на виборах

  Підготовлено законопроект про посилення покарання за злочини проти виборчих прав

  В Україні розпочала роботу міжнародна група експертів. Петро Поршенко відзначає, що, на фоні зростаючої кіберзагрози з боку Російської Федерації, зробить усе можливе задля безпечного та демократичного проведення президентських виборів в Україні. Про таке він розповів в інтерв'ю телеканалу ZIK.

  "Хочу наголосити, що я звернувся з відповідними пропозиціями до наших партнерів, як з Європейського Союзу - до Німеччини, до Франції, де попросив передати досвід, у тому числі законодавчий, щодо недопущення втручання у виборчі процеси, так і до наших партнерів зі США. Не приховуватиму, вони вже надіслали експертів, які працюють з нашими фахівцями в галузі кібербезпеки, у галузі забезпечення захисту від зовнішнього втручання, і ця робота буде продовжена", - говорить Петро Порошенко

  Президент підкреслив, що в Національну Раду Реформ буде внесено законопроект, який забезпечить посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства.

  Нагадаємо, що Москва не вперше вдається до такого роду дій – росіяни вже використовували аналогічну тактику в Європі та Євразії, наприклад, щоб впливати на громадську думку. У 2016 році США звинуватили Уряд Росії у кібератаках на передвиборчу кампанію президента Сполучених Штатів Америки.

  Попередній матеріал
  Катастрофа Су-27: слідчі знайшли "чорну скриньку"
  Наступний матеріал
  РФ готується до нових репресій: Меджліс відреагував на заяви про "татарський" слід у масовому вбивстві в Керчі
  Loading...

  Порошенко, Тимошенко, Вакарчук, Гриценко: політолог прокоментував виступи потенційних кандидатів у президенти на форумі YES

  Велика Британія повідомила про участь РФ у кібератаці на київське метро та одеський аеропорт – Омелян

  СБУ знайшла нові докази спроб Росії зашкодити українському кіберпростору

  "Це мільйони людей": значна частина українського суспільства має тихі симпатії до Росії – Ющенко

  Велика Британія та Нідерланди оприлюднили прізвища російських розвідників, які планували спецоперацію в Гаазі

  "Тривожні вибори-2019: президентські і парламентські": прес-конференція у Львові – відео