Фото joinfo.ua

Російське слідство повідомило, скільки грошей отримали вбивці Нєвмцова за злочин

  СКР завершив розслідування вбивства опозиціонера

  У Росії Слідчий комітет (СКР) завершив розслідування у справі вбивства відомого опозиційного політика Бориса Нємцова.

  Як повідомив офіційний представник СКР Володимир Маркін, в прокуратуру для затвердження обвинувального висновку було направлено кримінальну справу стосовно п'яти фігурантів, обвинувачених в замовному вбивстві Нємцова: Заура Дадаєва, Шадіда Губашева, Анзора Губашева, Темірлана Ескерханова і Хамзата Бахаєва.

  Слідство заявило, що повністю виключає релігійну ворожнечу як мотив вбивства. "При цьому зібрані слідством докази повністю підтверджують корисливий мотив обвинувачених у скоєнні вбивства Б.Нємцова, тобто за обіцяну винагороду в розмірі не менше 15 мільйонів рублів", - цитує Маркіна "Інтерфакс-Україна".

  "Перераховані особи погодилися із запропонованими умовами і, об'єднавшись в організовану групу, почали планування злочину. Вони ретельно готувалися до скоєння вбивства: вивчали спосіб життя Нємцова, місця його проживання і частого перебування, вели приховане спостереження за ним і, виходячи з цього, вибирали спосіб і місце нападу, необхідне відповідні зброю, транспорт, засоби зв'язку. Визначали способи і маршрути відходу з місця злочину", – сказав представник СКР.

  Раніше сьогодні у ФСБ повідомили, що Нємцова вбили із саморобної зброї, яку зібрали в "кустарних умовах" із привезених із-за кордону деталей.

  Бориса Нємцова вбили кількома пострілами з пістолета пізно ввечері 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви.

  Пізніше в будинку одного з підозрюваних у вбивстві, Заура Дадаєва, в Інгушетії виявили патрони одного заводу і року випуску з гільзами, знайденими на місці злочину. За матеріалами справи, зброю купив і передав Дадаєву Руслан Мухудінов, якого слідство вважає замовником й організатором злочину.

  Попередній матеріал
  Заліщук прокоментувала скандальну заяву генсека ПАРЄ
  Наступний матеріал
  Україна у Раді Європи висловила протест з приводу річного звіту генсека організації
  Loading...

  У ФСБ повідомили деталі вбивства Нємцова

  Інтерпол розшукує підозрюваного в організації вбивства Нємцова

  Російська влада знесла меморіал Борису Нємцову

  Пам'ять Бориса Нємцова вшанували сьогодні в російському Іркутську