112.ua

У ФСБ повідомили деталі вбивства Нємцова

  Політика вбили із саморобної зброї, яку зібрали в "кустарних умовах" із привезених із-за кордону деталей

  Російського опозиціонера Бориса Нємцова вбили із саморобної зброї, яку зібрали в "кустарних умовах" із привезених із-за кордону деталей, повідомили у федеральній службі безпеки Росії, пише "Радіо Свобода".

  У ФСБ заявили, що останнім часом зріс потік контрабанди деталей зброї, "перш за все з України". Так звані масогабаритні макети, які ввозяться з-за кордону, мають характеристики, які дають змогу відновити бойові властивості в невиробничих умовах. Як саме і на яких підставах до РФ ввозять такі пакети – у ФСБ не уточнили.

  Бориса Нємцова вбили кількома пострілами з пістолета пізно ввечері 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви.

  Пізніше в будинку одного з підозрюваних у вбивстві, Заура Дадаєва, в Інгушетії виявили патрони одного заводу і року випуску з гільзами, знайденими на місці злочину. За матеріалами справи, зброю купив і передав Дадаєву Руслан Мухудінов, якого слідство вважає замовником й організатором злочину.

  Раніше про те, що пістолет, з якого застрелили Бориса Нємцова, був зібраний кустарним способом з двох різних моделей, писало видання "Комерсант", посилаючись на результати балістичної експертизи, проведеної в рамках кримінальної справи про вбивство політика.

  Попередній матеріал
  У Канаді відбувся український показ мод
  Наступний матеріал
  Отруєння в Ізмаїлі: до лікарень звернулись понад 400 осіб

  Інтерпол розшукує підозрюваного в організації вбивства Нємцова

  Російська влада знесла меморіал Борису Нємцову

  Дочка Нємцова стала лауреатом американської премії за жіночу відвагу

  У РФ суд визнав законною відмову слідчих визнати вбивство Нємцова політичним

  У Празі одну з площ можуть назвати на честь Бориса Нємцова

  У марші пам'яті Нємцова Москвою пройшла колона на підтримку Савченко