www.reporter.com.ua

Дочка Нємцова стала лауреатом американської премії за жіночу відвагу

  2014 року серед лауреатів цієї премії була й українська співачка Руслана Лижичко

  Донька вбитого російського політики Бориса Нємцова, журналістка Жанна Нємцова стала одним із цьогорічних лауреатів міжнародної премії держсекретаря США за жіночу відвагу. Про це заявив посол США в Росії Джон Теффт, повідомляє "Радіо Свобода".

  Нємцова удостоєна цієї нагороди за сміливість у намаганні домогтися ретельного і прозорого розслідування вбивства її батька, а також за тверду прихильність викриттю небезпечного і безвідповідального використання пропаганди в Росії.

  Відомо, що Міжнародну премію держсекретаря США за жіночу відвагу вручають щороку жінкам із різних країн, які засвідчили виняткову мужність і лідерство в захисті прав людини, рівності жіноцтва та суспільного прогресу, часто ризикуючи власним життям. Із 2007 року, часу створення цієї нагороди, Держдепартамент США відзначив нею майже 100 жінок із 60 країн світу. Зокрема, 2014 року серед лауреатів цієї премії була і Руслана Лижичко з України – за її участь у Євромайдані.

  Як повідомляв 5.ua, в ніч на 28 лютого 2015 року в центрі Москви чотирма пострілами у спину було вбито російського опозиціонера Бориса Нємцова.

  Попередній матеріал
  НАТО хоче посилити патрулювання неба та оборону східних кордонів від можливої агресії РФ
  Наступний матеріал
  Нові вибори не оновлять чинний парламент – "Реанімаційний пакет реформ"
  Теги:
  Loading...

  Марші пам'яті Бориса Нємцова: У Красноярську викрали організатора акції, у Воронежі учасників облили зеленкою, в Москві є затримані

  "Російська пропаганда вбиває": дочка Нємцова закликає ввести санкції проти кремлівських ЗМІ

  Концерт пам'яті російського опозиціонера Бориса Нємцова. Повний запис

  Роковини розстрілу: В Москві вшановують пам'ять Нємцова

  Слідство у справах 5 фігурантів у вбивстві Нємцова завершене - адвокат

  У РФ суд визнав законною відмову слідчих визнати вбивство Нємцова політичним