Путін і Лукашенко
Путін і Лукашенко Фото із відкритого джерела

Росія та Білорусь домовилися створити спільний парламент і уряд – посол

  Читайте по-русски
  Також йдеться про об'єднання соціальної, політичної та економічної сфери

  Росія та Білорусь в рамках об'єднання в Союзну державу планують створити єдині парламент і уряд. Як повідомляє "Європейська правда", про це TUT.by заявив посол Білорусі в РФ Володимир Семашко.

  "Президенти домовилися, що цілі заявлені грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу і електроенергії, створити єдиний парламент і уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають нагору певні управлінські функції з обов'язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується", – цитує видання слова дипломата.

  Зі слів Семашко, наразі 20 із 31 дорожньої карти щодо інтеграції вже "абсолютно узгоджені" за підсумками зустрічі прем'єр-міністрів двох країн. На підготовку решти у робочих груп залишився тиждень.

  Посол уточнив, що у дорожніх картах прописано створення єдиних ринків до 2021 року, але ще треба "прожити цілий рік, 2020-й, мати певну ціну газу, розв'язувати проблему компенсації податкового маневру".

  Нагадаємо, ще нещодавно Лукашенко про альянс з Росією говорив трохи по-іншому – "Нахріна нам потрібен такий союз?"

  Попередній матеріал
  Стало відоме ім'я можливої жертви замаху в середмісті Києва
  Наступний матеріал
  Обстріл Range Rover у Києві: депутат підтвердив, що його намагалися вбити
  Loading...