Фото bankinfosecurity.com

Родичі загиблих пасажирів Боїнга позиватимуться проти України

  Родичі пасажирів малайзійського який був збитий на Донеччині, збираються подати позов до Європейського суду з прав людини проти України.


  Про це газеті Bild am Sonntag розповів адвокат позивачів Ельмар Гімулла, пише DW.

  Поки відомо, що судитися з Україною хочуть родичі загиблих громадян Німеччини.

  За словами адвоката, відповідно до норм міжнародного права "кожна держава несе відповідальність за свій повітряний простір, якщо воно відкрите для польотів".

  Адвокат має намір подати позов проти українського уряду в ЄСПЛ протягом двох тижнів. На його думку, сума компенсації в кожному випадку повинна становити не менше одного мільйона євро.

  Однак, на думку експертів, суд навряд задовольнить позов, оскільки ніколи раніше жодна держава, в якій велися бойові дії, не закривала свого повітряного простору для цивільної авіації на безпечній висоті.

  Раніше авіакомпанія Malaysia Airlines виплатила родичам загиблих в катастрофі по 5 тисяч євро. Зараз розглядається питання про виплату ще по 50 тисяч євро.

  Катастрофа Boeing 777, на борту якого знаходилося 298 людей, сталася 17 липня у Донецькій області. Країни Заходу вважають, що літак збили проросійські бойовики, однак Москва всю відповідальність покладає на українську владу, оскільки "інцидент стався на території України".
  Попередній матеріал
  Польський міністр оборони повідомив про готовність поставляти зброю до України
  Наступний матеріал
  У столиці стартує фестиваль "Світ у дитячих долонях"
  Теги:
  Loading...