5.ua

У столиці стартує фестиваль "Світ у дитячих долонях"

  23 вересня  в столичному Мистецькому Арсеналі відкриється Перший дитячий фестиваль "Світ у дитячих долонях".


  Як повідомили організатори заходу, проект об'єднає мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля.

  За їх словами, фестиваль "покликаний наповнити життя дітей позитивними емоціями і натхненням, змістити акценти від переживань, пов'язаних з ситуацією в країні, до радості творчості, пізнання і нових вражень".

  "Відвідувачів чекає широка освітня програма, основу якої буде формувати проект "Арсенал ідей". Будуть представлені оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Фінансів та Art & Book, нові навчальні програми, розваги, авторські інсталяції та інтерактивні твори, Крім того, спеціально до відкриття фестивалю підготовлено нове тематичне спрямування проекту - Лабораторія Біології", - зазначили у оргкомітеті фесту.

  Також продовжить свою роботу благодійний проект "Арсенал добрих справ", в рамках якого організовано збір теплих речей, шкільного приладдя, книг і іграшок для дітей переселенців зі Сходу України.

  Стартує "Світ у дитячих долонях" вдень з дитячого флеш-мобу "Все буде добре" на підтримку миру і єдності країни.

  "Однойменний трек Святослава Вакарчука згуртує під склепіннями Арсеналу сотні дітей, які виконають танцювальну композицію під керівництвом хореографа-постановника Віталія Погоського", - обіцяють організатори.
  Попередній матеріал
  Родичі загиблих пасажирів Боїнга позиватимуться проти України
  Наступний матеріал
  Керувати аеропортом "Бориспіль" призначено залізничника
  Теги:
  Loading...