kliker.info

Результати Brexit: Чому мовчить Путін – Die Welt

  Путін сподівається на розпад ЄС

  Президент РФ Володимир Путін досить стримано реагує на результати голосування у Великій Британії за Brexit. Мовчання Путіна після Brexit демонструє його живу надію на розпад ЄС, повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на німецьке видання Die Welt

  За даними Die Welt, в Москві вважають, що без Великої Британії в ЄС буде важче пролонгувати антиросійські санкції.

  "Розпад Євросоюзу" – ці слова стали з'являтися у промовах головного пропагандиста Кремля Дмитра Кисельова, коли він починає говорити про Brexit. "Англійці – сміливий народ, вони виходять першими. Але за ними вже стоять в черзі й інші", – заявив Кисельов.

  Протягом останніх років, зауважує видання, Кисельов щотижня давав оцінки ситуації в Європі. Говорив про одностатеві шлюби, про нібито відступництво від християнських цінностей, про "орду" мігрантів. "ЄС став політичним монстром з тоталітарними замашками", – казав Кисельов. 

  "Для президента Росії Володимира Путіна немає кращого подарунка, ніж результати референдуму у Великій Британії. Але офіційно показав у зв'язку з цим стриманий тон", – пише автор статті.

  "Наслідки будуть носити глобальний характер. Вони неминучі. Вони будуть мати як позитивні, так і негативні результати", – прокоментував Путін. Як підкреслюється у статті, керівництво Росії фактично виграло багато в чому від пропонованого референдуму про членство Сполученого Королівства в ЄС. В російському сприйнятті Лондон є найбільш важливими медіатором інтересів США в Європі. Якщо більше не буде чути голосу в ЄС, чергове продовження санкцій проти Росії буде ускладнено – саме на це сподіваються в Москві, підкреслює автор.

  "Без Великої Британії ніхто в ЄС так сильно не прагне наполягати на санкціях проти нас", – написав у Twitter мер Москви Сергій Собянін.

  Автор статті зазначив, що в день, коли британці голосували на референдумі, Держдума РФ прийняла дуже жорсткий закон про боротьбу з тероризмом, але ця подія залишилася непоміченою світовим співтовариством.

  "Для колишніх радянських республік, таких як Україна, Молдова та Грузія, які Путін вважає своєю законною сферою впливу, їх інтеграція із Заходом, якій він намагався запобігти, стає ще більш віддаленою європейською перспективою", – йдеться в публікації.

  Після референдуму у Великій Британії настрої простих людей, які виступали проти міграційної політики Брюсселя, будуть тільки посилюватися, вважає автор статті у Die Welt, а це "грає на руку" Путіну. "Тому що керівництву Росії найпростіше працювати з такими політиками як Марін Ле Пен, а не з такими як Ангела Меркель. Така Європа Кремлю ближче. І в такому випадку – не найгірша перспектива для Путіна", – підсумовує автор статті.

  Як повідомляв 5.ua, у Лондоні відбулася численна акція противників Brexit.

  Попередній матеріал
  З Дебальцевого рушила колона військової техніки російських окупантів – ІС
  Наступний матеріал
  На горі Карачун відбудовують телевежу, зруйновану бойовиками

  Кемерон: Британія має підтримувати найтісніші стосунки з ЄС після Brexit

  Brexit: як зустріли британських євроскептиків у Європарламенті

  Політолог: що буде з безвізовим режимом для України після Brexit

  Литва побоюється послаблення тиску на  Росію через Brexit

  Brexit: повторного референдуму у Великій Британії не буде

  Сьогодні Порошенко проведе екстрений міні-саміт із лідерами ЄС щодо наслідків Brexit