"Залишитися разом": у Лондоні відбулася багаточисельна акція противників Brexit

  Мітингувальники вимагали перегляду питання про вихід Британії з ЄС

  Понад тисяча людей зібралися на Трафальгарській площі Лондона на мітинг, спрямований проти Brexit – виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу. Про це повідомляє "Deutsche Welle".

  Зазначається, що акцію провели усупереч попереднім повідомленням про її скасування через неможливість гарантувати безпеку її учасникам.

  Мітинг пройшов під девізом "Залишитися разом". Один із демонстрантів тримав у руках плакат, на якому було написано: "Досить говорити нам, що пора йти додому. Ми вдома".

  Крім того, за інформацією ЗМІ, деякі учасники несли в руках транспаранти з нецензурними висловлюваннями проти Партії незалежності Сполученого Королівства (UKIP), яка й ініціювала референдум про Brexit.

  Повідомляється, що після завершення акції на Трафальгарській площі деякі з присутніх пройшли до Вестмінстерського палацу. Там вони скандували гасла, серед яких були "Проголосуйте проти" і "Борис ніколи, ЄС назавжди" (йдеться про колишнього мера Лондона Бориса Джонсона, одного з найактивніших прихильників Brexit).

  Як повідомляв 5.ua, на сайті петицій до британського парламенту й уряду 24 червня розмістили звернення про проведення повторного референдуму щодо членства Великої Британії в Євросоюзі. Наразі кількість тих, хто підтримав петицію, перевищила 4 млн. 

  Попередній матеріал
  Влада Туреччини прокоментувала теракт у Стамбулі – підозрюють терористів ІДІЛ
  Наступний матеріал
  Окупанти на Донбасі здійснили понад півсотні обстрілів – штаб АТО

  Brexit: як зустріли британських євроскептиків у Європарламенті

  Шульц: Британія може зробити офіційну заяву про вихід вже у вересні

  Підсумки позачергового засідання Європарламенту: резолюція по Brexit, доля Шотландії та ЄС

  Євросоюз зможе впоратися з наслідками виходу Великої Британії – Меркель