Литва побоюється послаблення тиску на  Росію через Brexit

  Лінкявічюс розкритикував політику країн-членів ЄС, які закликають до гнучкого та прагматичного підходу до санкцій для Росії, та зауважив що без Британії голоси за принципову позицію звучатимуть тихіше

  Литва побоюється, що через рішення Великої Британії вийти зі складу Євросоюзу, ЄС може послабити тиск на  Росію. Таку думку висловив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в ООН.

  Він розкритикував політику країн-членів ЄС, які закликають до гнучкого та прагматичного підходу до санкцій для Росії, та зауважив що без Британії голоси за принципову позицію звучатимуть тихіше. На його думку, саме Об'єднане Королівство - стратегічний партнер Європи у сфері безпеки та дотримання прав людини. Щодо співпраці Литви з Лондоном - Вільнюс намагатиметься зберегти максимум аспектів співпраці. 

  У свою чергу, міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле заявив, що рішення Британії вийти з ЄС - є незворотнім, і матиме негативні наслідки. Теми Брекситу він торкнувся під час виступу в місті Фюрт. Ветеран німецької політики висловив жаль, що Сполучене Королівство вирішило від’єднатися від Євросоюзу. На його думку - ЄС не зможе рухатися далі, якщо більшість її мешканців знову не відкриють для себе цінності співіснування в об’єднаній Європі. І саме над цим треба працювати.

  Попередній матеріал
  Зараз вирішується питання, чи отримає Україна макрофінансову допомогу від ЄС - Порошенко
  Наступний матеріал
  Туреччина відновлює дипломатичні зв'язки з Росією

  Росія вмовляє Європу зняти санкції

  Клімкін: Заклики Бюро ПАРЄ щодо скасування санкцій підривають авторитет усієї Асамблеї

  Геращенко розповіла, за яких умов можна зняти санкції з Росії

  Уколов: Змусити РФ виконувати Мінські угоди можна лише збільшенням санкцій

  Італія відмовляється підписувати документ про продовження санкцій проти Росії - ЗМІ

  Порошенко обговорив з Меркель продовження санкцій проти Росії