Сьогодні Порошенко проведе екстрений міні-саміт із лідерами ЄС щодо наслідків Brexit

  Президент України здійснить робочий візит до чільних інституцій Європейського Союзу

  Сьогодні, 27 червня, Президент Петро Порошенко здійснить робочий візит до інституцій Європейського Союзу для участі у політичних консультаціях найвищого рівня Україна-ЄС. Про таке інформує прес-служба голови держави.

  Міні-саміт Україна-ЄС буде присвячений обговоренню наслідків референдуму у Великій Британії для відносин між Україною та ЄС, шляхів подальшої мобілізації підтримки Євросоюзом реформ в Україні, максимального використання потенціалу поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, а також запровадження безвізового режиму. "Глава держави планує використати переговори в Брюсселі для сприяння формуванню консенсусу серед держав-членів ЄС щодо продовження терміну дії економічних санкцій проти Росії у зв’язку із агресією проти України", – підкреслили в АПУ.

  У міні-саміті сторону ЄС представлятимуть президент Європейської ради Дональд Туск, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та президент Європейського парламенту Мартін Шульц, віце-президент Єврокомісії і представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Моґеріні, а також ключові комісари.

  Президент України проведе окрему зустріч з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем для подальшої координації дій задля якнайшвидшого запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України. У рамках робочого візиту планується підписання Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції, а також Угоди про асоційовану участь України у програмі наукових досліджень та навчання "Євратом".

  Нагадаємо, днями Петро Порошенко потрапив під обстріл терористів у зоні АТО.

  Попередній матеріал
  Єльченко: На Генасамблеї ООН у вересні розглянуть питання покарання винних у справі МН17
  Наступний матеріал
  Насіров: За 9 місяців звільнили 250 митників

  Brexit може спростити шлях України до євроінтеграції - голова Сейму

  Brexit: петиція щодо повторного референдуму набрала понад 3 млн підписів

  Уряд Польщі збереться, щоб обговорити Brexit

  Brexit: Уже понад 2,8 млн британців вимагають повторного референдуму