Рада ЄС збирається надати мільярд євро для України

  За процедурою, остаточне рішення про надання Україні макрофінансової допомоги має затвердити Європарламент на пленарній сесії

  Рада ЄС погодила з Європарламентом умови виділення Україні макрофінансової допомоги в один мільярд євро. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Один мільярд євро позики має забезпечити фінансові потреби України на період у 2,5 роки. Кредити сприятимуть економічній стабілізації та реалізації програми структурних реформ, доповнюючи ресурси, виділені МВФ та іншими донорами", – заявили в Раді ЄС.

  За процедурою, остаточне рішення про надання Україні макрофінансової допомоги має затвердити Європарламент на пленарній сесії. Як очікується, голосування може відбутися в червні.

  Як повідомляв 5.UA, майже 4 мільйони доларів фінансової допомоги виділить Україні уряд Японії. Перша частина коштів надійде вже 21 лютого. Фінансову допомогу спрямують на сім проектів у різних галузях – гуманітарній, соціальній (підтримка вразливих верств населення) та на відновлення східних регіонів, що постраждали від бойових дій на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Неподалік Торецька: бойовики обстріляли спостерігачів ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Теракт у Бельгії: місцеві ЗМІ розкрили подробиці про особу нападника

  У Мінфіні розповіли, коли в Україні скасують військовий збір

  Порошенко розповів, де гроші МВФ

  Космічна сума: нардеп розповів скільки потребує коштів ремонт доріг

  На озброєння: Конгрес США виділив Україні $250 мільйонів

  Порошенко закликав главу ЄБРР збільшити обсяги фінансування проектів в Україні вдвічі

  Україна може лишитися без €1 млрд від Євросоюзу: експерт пояснив чому