Сертифікат вакцинації
Сертифікат вакцинації global look press

Рада ЄС скасувала обмеження на поїздки для власників паспортів вакцинації – подробиці

  Читайте по-русски
  Також скасовано обмеження для осіб, які мають сертифікат, що свідчить про те, що минуло менше 180 днів з дати позитивного результату тестування

  Рада ЄС затвердила рішення про скасування обмежень на подорожі в рамках блоку для власників цифрових сертифікатів COVID-19. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на рішення Ради ЄС.

  "Власники сертифікатів про вакцинацію, виданих відповідно до регламенту ЄС щодо цифрових сертифікатів COVID, не повинні проходити тестування або карантин/самоізоляцію, якщо вони повністю вакциновані вакциною, схваленою Європейським агентством з лікарських засобів, і минуло щонайменше 14 днів з моменту повної вакцинації. Держави-члени також можуть зняти такі обмеження після першої дози у випадку дводозових вакцин", – йдеться у повідомленні.

  Також скасовано обмеження для осіб, які мають сертифікат, що свідчить про те, що минуло менше 180 днів з дати позитивного результату тестування.

  Обмеження для інших подорожуючих повинні базуватися на тому, наскільки країна, з якої вони приїжджають, взяла під контроль розповсюдження COVID-19.

  Як повідомляв 5.UA, ЄС запроваджує сертифікати COVID-19, які вказуватимуть, чи людина щеплена, чи має імунітет, оскільки вона раніше була інфікована, чи нещодавно пройшла негативний тест. Система повинна бути готова до 1 липня, хоча деякі країни вже запустили сертифікати раніше. Держави-члени ЄС також зможуть натиснути на "екстрене гальмо" і заборонити всі поїздки з регіону, що демонструє сплеск захворювання.

  Система розроблена також для застосування до країн, що не є членами Шенгенської зони – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, але не для Великої Британії. Відвідувачі з інших країн також можуть приїхати, якщо вони можуть довести, що вони щеплені. Однак прикордонна політика в цілому є питанням окремих країн ЄС, тому вони можуть встановлювати власні правила.

  Попередній матеріал
  Американська компанія Novavax завершила останній етап клінічних випробувань вакцини від коронавірусу: препарат дієвий на 90%
  Наступний матеріал
  Зеленський ветував законопроєкт про відповідальність за брехню в деклараціях
  Loading...

  7 країн Євросоюзу вже почали видавати паспорти вакцинації від COVID-19 – подробиці

  ЄС офіційно судиться з AstraZeneca через вакцину від COVID-19 – яка причина

  "Це світло в кінці тунелю": як у країнах ЄС проходить вакцинація проти COVID-19

  Як у Європі розпочалася вакцинація населення від COVID-19 – відео

  Держави ЄС починають вакцинацію населення від COVID-19 – кому робитимуть щеплення першими

  Євросоюз вніс російську і китайську вакцини проти COVID-19 до чорного списку