Путін офіційно позбавив росіян права на приватну переписку

  Від сьогодні росіян каратимуть за недонесення, а уся їхня діяльність в інтернеті фіксуватиметься: Путін підписав "пакет Ярової"

  Президент РФ Володимир Путін підписав так званий "пакет антитерористичних законів", які розробили депутат Держдуми Ірина Ярова і член Ради Федерації Віктор Озеров. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на російські ЗМІ.

  Путін не тільки підписав репресивні закони, але й уже дав уряду РФ низку вказівок, як саме їх виконувати, "потішив" росіян речник кремлівського зверхника Дмитро Пєсков: "Разом з цим пакетом підписаний перелік доручень уряду, в якому кабінету міністрів доручається дуже чітко моніторити хід імплементації цього закону, щоб за необхідності мінімізувати можливі ризики, пов'язані з витратами, використанням вітчизняного обладнання для зберігання інформації тощо, і за необхідності виходити з належними ініціативами щодо прийняття відповідних актів, які б ці ризики мінімізували".

  Так званий "пакет антитерористичних законів", або "пакет Ярової", Держдума ухвалила одразу в другому і третьому читаннях у п'ятницю, 24 червня. "Пакет" вносить зміни до десятків російських законів – і всі вони найсерйознішим чином обмежують права жителів Росії у багатьох сферах. Пізніше одіозні законопроекти були схвалені Радою Федерації і, незважаючи на прохання правозахисників та ключових працівників і експертів сфери комунікацій щодо необхідності його додаткової експертизи, підписані президентом РФ.

  "Укрінформ" уточнює: так званий "пакет антитерористичних законів" значно обмежує громадянські свободи в Росії за такими напрямами: "Недонесення", "Виправдання тероризму в соцмережах", "Записи телефонних розмов і смс. Доступ до цих даних", "Шифрування даних", "Місіонерство", "Посилення покарання за екстремізм", "Схиляння до масових заворушень", "Кримінальна відповідальність з 14 років", "Міжнародний тероризм", "Перевірка поштових посилок".

  Попередній матеріал
  ГПУ взялась за нову "газову справу", пов'язану з екс-міністром Злочевським
  Наступний матеріал
  Луценко повідомив подробиці сьогоднішньої спецоперації

  Не вгодив Путіну: мільярдер Прохоров змушений продати усі активи

  Росіяни масово ринули до Туреччини після дозволу Путіна

  Путін пригрозив Фінляндії військами в разі її вступу в НАТО

  Курйозний "фейл" Кремля: солісту Rammstein домалювали Путіна і приписали підтримку РФ