Держдума РФ схвалила репресивні "антитерористичні закони": відтепер "недонесення" – злочин

  Крім того, російські урядовці знизили вік відповідальності за кількома статтями до 14 років

  Держдума у третьому, остаточному читанні схвалила пакет "антитерористичних" законопроектів, внесений депутаткою провладної "Єдіної Росії" Іриною Яровою. Про це повідомляє УНІАН.

  Відповідно до положень документів, збільшується відповідальність за заклики до терористичної діяльності і виправдання тероризму в Інтернеті. Зокрема, у Кримінальний кодекс вводиться стаття "Неповідомлення про злочин". Максимальне покарання за цією статтею — позбавлення волі на термін до року.

  Законопроект також зобов'язує операторів зберігати дані клієнтів протягом півроку і надавати їх правоохоронним органам. Йдеться про листування, дзвінки і файли, якими обмінюються користувачі.

  Крім того, схвалені поправки знижують з 16 до 14 років вік, починаючи з якого особа підлягає кримінальній відповідальності за участь у масових заворушеннях, викраденні літака, організації незаконного збройного формування і за неповідомлення про злочини.

  Як стало відомо, "антитерористичний" пакет законопроектів внесли на розгляд ще наприкінці квітня 2016 року. У початковій версії він пропонував заборонити виїзд з країни громадян Росії в тому випадку, якщо у них є незнята судимість за "здійснення діяльності, пов'язаної з терористичною", за статтями про захоплення влади, насильницьке утримання влади, збройному заколоті чи злочинів екстремістської спрямованості. 

  Нагадаємо, 15 червня держдума РФ в остаточному третьому читанні прийняла "податок на Google"

  Як повідомляв 5.ua, 13 травня 2016 року Держдума схвалила законопроект з протидії тероризму, який обмежує виїзд росіян за межі країни. Забороняти виїзд з країни можна буде за "опозиційні картинки", викладені в Інтернет.

  Попередній матеріал
  У Франції проросійські політики заговорили про Frexis
  Наступний матеріал
  Унікальні технології в Україні: У столичній клініці бійцям АТО відрощують пошкоджені кістки

  У фінській мові з'явилось окреме слово для позначення кремлівських інтернет-тролів

  Інформаційний "Бастіон": в Україні створили консорціум з протидії російській пропаганді

  Ватажок "ДНР" Захарченко засвітився на пропагандистському відео з обстрілами сил АТО

  СБУ назвала фейком інформацію про затримання терористами "української шпигунки"