Курйозний "фейл" Кремля: солісту Rammstein домалювали Путіна і приписали підтримку РФ

politota.dirty.ru

Фейк дуже швидко викрили, але багато прокремлівських ЗМІ встигли оскандалитися із брехливими публікаціями

Після концерту німецької групи Rammstein у Москві кремлівська пропаганда здійснила вкрай незграбну і зрештою невдалу спробу попіарити свого чільника на тлі заїжджої зірки. Фронтмену гурту Тілю Ліндеманну подарували ексклюзивний iPhone 6s бренду Caviar, який спеціалізується на виготовленні розкішного і гламурного обрамлення західних високотехнологічних виробів для російських нуворишів. Німецькому співаку дістався розцяцькований телефон Supremo Putin Tre Volte, корпус якого виконаний з жовтого золота і чорненого титану. Ціна приладу зі знижкою – 168 тис. рублів (близько 64 тис. грн).

Однак фото Тіля Ліндеманна, який у рокерській футболці з черепом та із сардонічною посмішкою на обличчі розглядає свого маленького золотого Путіна, нап'яленого на американський телефон, видно, не влаштували пропагандистів. Ще одне фото Тіля із піднятим великим пальцем та з тією ж кривою напівпосмішкою і дещо здивованим виразом не виправили ситуації.

Тож кремлівські пропагандисти з 21 червня і до сьогодні публікують новини про те, що лідер Rammstein не просто отримав подарунок, а "похизувався" своїм "путінофоном", та ще й нап'яв футболку з фізіономією кремлівського зверхника, і обсипав того підлабузницькими компліментами – мовляв, захоплюється політикою Путіна, бо той "не маріонетка", санкції проти РФ – погані, а Меркель – взагалі ніщо. На підтвердження цього були опубліковані фото – на них із футболки Ліндеманна не вишкірюється череп, а моргає Путін, а сам "телепутін" повернутий не до отримувача подарунку, а до глядача.

Однак сам виробник "путінофонів" Caviar на своєму сайті та на сторінках у соцмережах дуже оперативно розмістив пояснення: "інформація поширена в соціальних мережах, групою Вконтакте і на сторінці в Facebook 20 червня щодо лідера групи Rammstein Тіля Ліндермана [так у тексті – 5.ua] була передана з помилкою. Насправді фотографії, зроблені під час зустрічі, виглядають наступним чином".

Славослів'я на адресу Путіна і РФ прокоментували ще лаконічніше: "Висловлювання пана Ліндеманна були передані не точно. Бренд Caviar приносить вибачення за неправильно інтерпретовану і опубліковану інформацію". Тобто, свідоме фальшування зовнішнього вигляду та заяв співака кремлівські пропагандисти сором'язливо назвали "помилкою" і "неправильною інтерпретацією". Реакція самого співака на інцидент наразі не озвучувалась.

Нагадаємо, у російських школярів такої свободи вибору немає – їх змушують малювати Путіна та слухати лекції про "українських карателів".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ