Путін пригрозив Фінляндії військами в разі її вступу в НАТО

  Водночас російський президент запевнив, що Москва готова почати діалог з НАТО щодо вироблення заходів довіри і щодо попередження конфліктів

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що російські війська підійдуть до кордонів Фінляндії в разі її вступу до Північноатлантичного альянсу. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Фінляндії Саулі Нійністьо в місті Наанталі у п’ятницю, 1 липня, повідомляють російські ЗМІ.

  Путін зазначив, що фінські війська після вступу до НАТО перестануть бути незалежними і "стануть частиною військової інфраструктури НАТО, яка відразу виявиться на кордонах РФ".

  Водночас він запевнив, що Росія готова почати діалог з НАТО щодо вироблення заходів довіри і щодо попередження конфліктів, у першу чергу, в районі Балтійського моря.

  Президент Фінляндії, у свою чергу, висловився за те, щоб російські військові літаки не вимикали бортові приймачі для їх розпізнавання із землі в небі над Балтикою. Путін погодився з цією пропозицією і пообіцяв дати доручення міністерству закордонних справ і міністерству оборони поставити це питання на порядок денний під час майбутньої зустрічі Ради Росія-НАТО у Брюсселі.

  Нагадаємо, перед поїздкою Путіна до Фінляндії Наанталі обговорив цей візит із Президентом України Петром Порошенком.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Росія створила центри підготовки терористів
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" на передовій: як воюють бійці у складі ЗСУ

  Порошенко обговорив з президентом Фінляндії поїздку Путіна до Гельсінкі

  Кремль захотів переговорів з НАТО

  Порошенко двічі за останній місяць говорив з Путіним

  Путін обговорив з Олландом ситуацію в Україні

  Путін заявив, що хоче бачити в Україні "доброго сусіда"

  5 канал - трансляція наживо