'Віктор Леонов'
"Віктор Леонов"
Яндекс. Фотки

"Примітивний та застарілий": американські військові висміяли шпигунський корабель РФ, що з'явився біля берегів США

Військові США наголосили, що Путін є загрозою для своїх сусідів, але за межами Криму та України – Росія відстає і лише намагається наздогнати

Офіційна влада США вважає, що російський розвідувальний корабель корабель "Віктор Леонов", що його помітили неподалік східного узбережжя США – не несе ніякої загрози, а лише демонструє технічну відсталість флоту РФ. Про це повідомляє NBC News.

Відповідно до слів військових експертів з Пентагону, електронне обладнання для прослуховування, встановлене на судні – вже застаріле і здатне вловлювати тільки радіосигнали "судно-судно", "судно-берег" та незахищені комерційні радіопередачі.

"Сподіваюся, вони із задоволенням прослуховують Classic 101", – пожартував офіцер берегової охорони Нової Англії. Як зазначив високопосадовий співробітник розвідки США, "Віктор Леонов" спеціалізується на прослуховуванні радіопередач, а не цифрового зв'язку, "що робить його використання майже марним для збору будь-яких військових даних".

Як наголосив розвідник – корабель лише "довів слабкість Росії порівняно зі США". "Путін є загрозою для своїх сусідів, але за межами Криму і України – Росія відстає і лише намагається наздогнати", – підкреслив американський військовий.

Дивіться також: Росія брязкає зброєю біля кордонів країн НАТО: чим це обернеться для України

Дивіться фото на тему:

Попередній матеріал
"Газова справа" Онищенка: НАБУ завершило слідство щодо дев'яти підозрюваних
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": доктор соціології Кембриджського університету Михайло Винницький в ефірі "5 каналу"

Порошенко: Нам не потрібні іноземні солдати для захисту України. Ми самі це робимо

Адміністрації Трампа саме час діяти: Маккейн відреагував на розгортання крилатих ракет РФ

Голова МЗС Канади – Держсекретарю США: РФ загрожує світовому порядку