"Наша стра... Sorry": Російська співачка двічі збилася, виконуючи гімн РФ перед фіналом чемпіонату світу з бенді – відео

Facebook / Karl Shrayber

Дівчина не могла згадати слова гімну і фальшивила

Перед фіналом чемпіонату світу з бенді (хокей з м'ячем) у шведському Сандвікені виконавиця російського гімну забула слова. Відео конфузу опублікував на своїй сторінці у Facebook користувач Karl Shrayber.

На відео показано, як російські вболівальники освистали виконавицю гімну РФ перед початком фіналу чемпіонату світу з хокею з м'ячем, в якому зустрічаються російська і шведська збірні. Дівчина не могла згадати слова гімну і плутала ноти. Особливо це було чутно, тому що гімн виконувався а капела.

Виконавиця російського гімну запиналася, забувала слова і недотягувала ноти. Глядачі відреагували на її спів досить різко, освистали дівчину і кричали від обурення. Відзначимо, що співачка вибачилася і в підсумку все-таки удостоїлася оплесків.

Нагадаємо, у фінальному матчі ЧС з хокею з м'ячем в Сандвікені російська збірна захищала свій титул у протистоянні з господарями турніру шведами.

Додамо, що матч відбувся 5 лютого і завершився поразкою росіян 3:4.

Як повідомляв 5.UA, наприкінці січня 2017 року на чемпіонаті Європи росіяни слідом за українськими біатлоністами не дослухали власний гімн.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ