Фото із відкритих джерел

Порошенко: Нам не потрібні іноземні солдати для захисту України. Ми самі це робимо

  Президент України сподівається на зустріч із обраним президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні

  Президент Петро Порошенко висловив впевненість у продовженні ефективної та результативної співпраці між Україною та США у боротьбі за свободу і демократію. В інтерв'ю The Wall Street Journal він також наголосив, що розраховує на дотримання зобов'язань партнерами, адже відповідно до Будапештського меморандуму низка країн, зокрема і США, гарантували Україні безпеку, передає прес-служба глави держави.

  Також Порошенко сподівається на зустріч з обраним президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом у Вашингтоні наступного місяця та розраховує, що новий американський уряд продовжуватиме підтримувати Київ.

  "Ми не потребуємо іноземних солдат чи армій для захисту української території. Ми самі це робимо. Але міжнародна підтримка, включаючи санкції, є інструментом, який мотивує Росію сісти за стіл переговорів та створює стимул для виведення окупаційних військ", – зазначив глава держави та нагадав, що кілька днів тому Україна подала позов до Міжнародного суду ООН проти Росії, підкресливши, що українська сторона використовуватиме всі можливі політичні та дипломатичні методи для захисту.

  Попередній матеріал
  Вчені отримали підтвердження, що життя на Землі зароджувалося кілька разів
  Наступний матеріал
  Глава Китаю закликав до всесвітньої заборони та знищення ядерної зброї
  Loading...

  "Не можна великим країнам нападати на менші": Обама прокоментував санкції проти Росії

  Обама: Супротивний дух між США і Росією став як за часів Холодної війни

  Постпред США в ООН: Агресія Росії загрожує міжнародному порядку