Фото REUTERS

Прогресу немає: Британський уряд спростував домовленість із ЄС про "рахунок" за Brexit

Таку саму позицію оголосив і представник Євросоюзу на переговорах

Прогресу щодо "Брекзиту" – немає. Британський уряд спростував повідомлення про те, що Лондон домовився з Брюсселем про рахунок за вихід із ЄС. Напередодні про це повідомили провідні британські ЗМІ – із посиланням на власні джерела.

Речник Терези Мей заявив, що не коментуватиме чуток. І наголосив, що жодних остаточних домовленостей поки що немає. Таку саму позицію оголосив і представник ЄС на переговорах Мішель Барньє. Він зазначив, що робота і досі триває.

"Ви вже маєте досвід і повинні знати, що не завжди варто довіряти всьому, що ви читаєте в газетах. І було б неправильно вдаватися зараз до якихось цифр. Але мій поважний колега, міністр з питань "Брекзиту", працює, як і всі ми, над тим, щоб угода про вихід Британії з ЄС на цьому етапі була ухвалена на якомога кращих умовах. І щоб ми могли рухатися далі – до торговельної угоди. І щоби Британія дотрималася усіх взятих на себе зобов'язань", – заявив перший міністр Великої Британії Даміан Ґрін.

А як підкреслив Барньє: "Я вже казав, і ще раз повторю – нам треба продовжувати роботу над трьома ключовими питаннями: громадяни, кордон з Ірландією і бюджет. Поки що ми не дійшли спільної позиції – хоч що б писала преса".

Нагадаємо, напередодні видання "The Daily Telegraph" і "The Guardian" повідомили, що Британія і Євросоюз домовилися про ціну "розлучення". Сума відкупних начебто коливається в межах від 45 до 55 млрд євро, і ще буде уточнюватися. Рахунок за Брекзит є головною умовою для подальших переговорів щодо питань торгівлі.

Дивіться також фотогалерею:

70 років шлюбу у фото – Єлизавета ІІ із чоловіком святкує Благодатне весілля

/
/
/
/
Єлизавета ІІ
/
Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ
/
Єлизавета ІІ
/
Єлизавета ІІ
/
Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ, 70 років весілля
/
Єлизавета ІІ, 70 років весілля
/
/
/
Єлизавета ІІ
/
Єлизавета ІІ
/

Попередній матеріал
У Мінську сторони підтвердили готовність провести обмін заручниками до різдвяних свят
Наступний матеріал
Власник "ПрикарпатЗахідтранс" Шеффер просить українську владу втрутитися у блокування діяльності підприємства
Loading...