Брексіт
Брексіт www.youtube.com

Британія та ЄС узгодили суму компенсації за Brexit – The Telegraph

  Йдеться про суму в півсотні мільярдів доларів

  Велика Британія та Євросоюз узгодили попередню суму, яку Лондон має сплатити за Brexit (вихід з ЄС), відкриваючи шлях до торгової частини переговорів. Про це повідомляє видання The Telegraph, посилаючись на джерела у переговорних групах обох сторін. 

  Як стало відомо, про такі умови сторонам вдалося домовитися наприкінці минулого тижня після інтенсивних консультацій на чолі з Олівером Робінсом, головним британським переговірником.

  "Фінальна цифра рахунку "відкрита для інтерпретацій", однак коливається у межах 45-55 мільярдів євро", – йдеться в повідомленні.

  Зауважимо, що наступного тижня прем’єр Британії Тереза Мей проведе надзвичайно важливу зустріч із президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, де такі умови мають остаточно затвердити.

  Зауважимо, що ЄС хоче домогтися від Лондона визначеності у ключових питаннях щодо Brexit. Натомість уряд Великої Британії сподівається якомога швидше перейти до другої фази переговорів, в якій обговорюватимуться, зокрема, угода про вільну торгівлю і можливість доступу Лондона до європейського внутрішнього ринку. Також додамо: якщо Британія не надасть пояснень за трьома основними пунктами в установлений Євросоюзом термін, початок другої фази переговорів перенесуть на лютий або березень 2018 року.

  Як повідомляв 5.UA, референдум щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу відбувся ще у червні 2016 року. Однак лише 2 лютого цього року Палата громад затвердила акт щодо Brexit. За словами прем'єрки Британії Терези Мей, країна не розраховує на "часткове членство" в ЄС.

  Попередній матеріал
  "Ще не змінили гуму?": українців попереджають про сильний туман та ожеледь
  Наступний матеріал
  "Почалося": у Києві через ожеледь весь громадський транспорт ходить поза розкладом
  Loading...