reform.energy

Власник "ПрикарпатЗахідтранс" Шеффер просить українську владу втрутитися у блокування діяльності підприємства

  Власник підприємства заявляє про безпідставність звинувачень

  Власник International Trading Partners AG (ITP, Швейцарія) Анатолій Шеффер, якому належить "ПрикарпатЗахідтранс", просить українську владу втрутитися у блокування діяльності роботи підприємства. Про таке йдеться на сайті "Енергореформи".

  "Я щиро вірю в Україну, але вимагаю від правоохоронних органів країни забезпечити моє законне право власності і безпеки працівників ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс", – припинити незаконні спроби блокувати діяльність підприємства. Залишаю за собою право звернутися до компетентних органів Євросоюзу у зв'язку з обмеженням моїх прав як іноземного інвестора в економіку України", – йдеться в повідомленні на сайті" ПрикарпатЗахідтранс ".

  Згідно з повідомленням, 23 листопада група невідомих осіб в уніформі і без розпізнавальних знаків спробувала заблокувати роботу лінійної виробничо-диспетчерської станції "Новоград-Волинський", що завдає шкоди нормальному і безпечному функціонуванню "ПрикарпатЗахідтранс".

  За словами Шеффера, підприємство веде свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, і за 2016-й рік сплатило до державного та місцевого бюджетів 235 млн грн у вигляді зборів, ренти та оплати послуг, а інвестиції в технічне переоснащення підприємства з моменту відновлення роботи після простою становлять 350 млн грн. При цьому відновлення роботи призвело до диверсифікації імпортних поставок, що дало змогу знизити ціни на дизельне паливо всередині країни.

  "З огляду на вищевикладене, ми вимагаємо негайно розблокувати диспетчерську станцію і забезпечити безперебійну роботу "ПрикарпатЗахідтранс". Ми переконані, що будь-які дії, які блокують, порушують або унеможливлюють роботу" ПрикарпатЗахідтрансу" є незаконними і злочинними, завдають шкоди громадянам і сіють хаос у країні. Звертаємо на це увагу правоохоронних органів, громадськості, органів влади", – йдеться у повідомленні.

  Шеффер заявляє про безпідставність звинувачень у контрабанді палива, оскільки на підприємстві побудована система прийому, обліку і здачі палива клієнтам за допомогою незалежних інспекторів, яка унеможливлює будь-яку контрабанду.

  У повідомленні також зазначається, що ITP вклала $ 43 млн у відновлення роботи українського трубопровідного проекту, ще більше $ 500 млн вклала у проект трейдер Proton Energy Group та інші європейські компанії. Частина цих коштів пішла на закупівлю технологічного ресурсу для трубопроводу, без якого неможливий процес транспортування.

  Із моменту відновлення діяльності підприємства в Україні було доставлено понад 2,32 млн т нафтопродуктів, при цьому 0,54 млн т було транспортовано споживачам Європи. На підприємстві працюють 526 фахівців, ще близько 500 нових робочих місць створено на суміжних підприємствах.

  Як повідомлялося, власником швейцарської International Trading Partners AG, яка в лютому 2016 року купила "ПрикарпатЗахідТранс" у "Транснафти", є громадянин Німеччини Анатолій Шеффер.

  В кінці вересня 2017 року рада директорів "Роснефти" схвалила угоду про постачання на експорт  дизпалива в загальній кількості від 30 млн до 50 млн тонн (від трьох млн до п'яти млн тонн на рік в опціон постачальника). Дія договору становить десять років (від 1 січня 2018 року) з можливістю поставки обсягів до 30 червня 2028 року включно. Ціна кожної поставки визначається за формулою, виходячи з ринкових котирувань дизельного палива.

  "ПрикарпатЗахідтранс" експлуатує ділянку нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" протяжністю близько 1,1 тис. км, призначений для прокачування дизельного палива з Росії та Білорусі як для внутрішніх потреб України, так і для транзиту в Європу, зокрема, в Угорщину. Проектна потужність магістралі – 3,5 млн тонн на рік.

  Прокачування нафтопродуктів з українського нефтеродуктопроводу не провадили протягом двох років до моменту продажу в зв'язку з судовими розглядами в Україні щодо належності ділянки і продукту в трубі.

  Попередній матеріал
  Прогресу немає: Британський уряд спростував домовленість із ЄС про "рахунок" за Brexit
  Наступний матеріал
  Дійшло: після "роз'яснювальної бесіди" з Ультрас, "Шахтар" приєднався до акції на підтримку ЗСУ
  Теги:
  Loading...