Ільхам Алієв
Ільхам Алієв ria.ru

Президент Азербайджану заявляє про звільнення міста в Нагірному Карабасі

  Читайте по-русски
  Вірменія цю інформацію спростовує

  У неділю 4 жовтня, азербайджанські війська звільнили місто Джебраїл у Нагірному Карабасі. Про це президент Азербайджану Ільхам Алієв повідомив на своїй сторінці у Twitter.

  "Сьогодні азербайджанська армія звільнила місто Джебраїл та декілька сіл у регіоні. Любимо азербайджанську армію! Карабах - це Азербайджан!", – написав сьогодні президент Азербайджану Ільхам Алієв.

  Натомість вірменська сторона інформацію спростовує. Як повідомляє вірменська агенція Aysor, інформація про те, що азербайджанська сторона заволоділа містом Мехакаван (Джебраїл) не відповідає дійсності.

  Як повідомляв 5.UA, у Нагірному Карабаху бойові дії між Азербайджаном та Вірменією тривають уже восьмий день.

  Напередодні ж Єреван та Баку заявили, що готові працювати із Мінською групою ОБСЄ над врегулювання конфлікту. Умова Азербайджану: три країни Мінської групи мають залишатися нейтральними. Це США, Франція та Росія. Раніше ці три країни виступили зі спільною заявою і закликали негайно припинити вогонь, аби забрати тіла загиблих. Мінська група ОБСЄ засудила бойові дії у регіоні і наполягає, щоб інші країни не втручалися у конфлікт.

  Попередній матеріал
  Геращенко: Уряд Зеленського вдруге "заморозив" підвищення зарплат освітянам
  Наступний матеріал
  Стало відомо, коли українських користувачів "ВКонтакте" почнуть ставити на облік
  Loading...