Повернення Еболи: у Конго зафіксували перший випадок смерті

  Загалом, це вже дев'ятий спалах смертельної лихоманки

  Влада Демократичної Республіки Конго заявила про перший підтверджений випадок смерті внаслідок нового спалаху вірусу Ебола на північному заході країни, у 11 людей підтвердили наявність захворювання. Про це повідомляє DW.

  "У четвер, 10 травня, міністерство сповістило про один підтверджений смертельний випадок унаслідок нового спалаху інфекційного захворювання... Вірус був підтверджений іще в 11 осіб", – зазначено в повідомленні.

  Нещодавно стало відомо про смерть 17 мешканців одного з сіл на північному заході ДРК. Загалом понад 20 людей мали симптоми схожі на лихоманку Ебола. Однак перевірка не підтвердила наявність збудників небезпечної інфекційної хвороби в цих осіб, повідомила влада.

  Загалом, це вже дев'ятий спалах смертельної лихоманки в ДРК. Останній був зафіксований минулого року. Два роки тому в Західній Африці стався найгірший спалах цієї хвороби від часу, коли вірус було виявлено в 1970-х роках.

  Як повідомляв 5.UA, Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила про винайдення експериментальної вакцини проти смертельного вірусу Ебола.

  Попередній матеріал
  У Києві внаслідок конфлікту застрелили чоловіка
  Наступний матеріал
  Данилюк: Мінфін веде перемовини з МВФ щодо змін у Держбюджеті

  "Зняти погони": як реформують та ким замінять медиків в українських СІЗО

  В Україні скасували щорічний медичний огляд держслужбовців – Супрун

  Поетапна інструкція: Гройсман розповів як укласти договір з лікарем