Ебола
Ебола AP

Вчені заявили про винайдення ефективної вакцини проти Еболи

  Її випробували на 5 тисячах людей, що тісно контактували з хворими

  У п'ятницю, 23 грудня, Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила про винайдення експериментальної вакцини проти смертельного вірусу Ебола. Проведена в західноафриканській Гвінеї експертиза підтвердила високу ефективність вакцини, передає "Радіо Свобода".

  За даними ВООЗ, після щеплення вакциною rVSV-ZEBOV понад 5 тисяч людей упродовж 10 днів спостереження не було зафіксовано жодного нового випадку захворювання. Як відомо, вакцину запропонували протестувати людям, які перебували в тісному контакті із хворими.

  Як зазначив помічник генерального директора ВООЗ Марі-Поль Кіні, результати дослідження "показують, що, коли станеться наступний спалах Еболи, ми не будемо беззахисні".

  Як відомо, станом на березень 2016 року було зареєстровано 11 тисяч 316 смертей внаслідок хвороби Ебола. Загалом же під час останнього спалаху епідемії зареєстровано більше 28 тисяч випадків цієї хвороби. Найбільше від хвороби постраждали мешканці країн Західної Африки.

  Довідково: Вірус Ебола призводить до гарячки й сильного болю, блювоти і проносу, порушення функції печінки й нирок і в деяких випадках до внутрішніх і зовнішніх крововиливів. Смерть майже половини хворих настає впродовж одного-двох тижнів.

  Дивіться також: Японські вчені заявили про відкриття нових груп крові

  Попередній матеріал
  Гройсман закликав нардепів розглянути законопроект про спецконфіскацію
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв у ефірі "5 каналу"
  Теги:
  Loading...

  Японські вчені заявили про відкриття нових груп крові

  Перша в Україні операція за допомоги внутрішньосерцевого УЗД-апарату: пацієнт був при тямі

  Медицина майбутнього: в Австралії відкриють центр 3D-друку органів людини

  "Розумна тканина": Науковці розробили балаклаву з підігрівом