5 канал

Під час пошуку збудника гепатиту А у воді Миколаєва знайшли інші віруси

У лікарнях міста вже понад 60 осіб, а джерело інфікування досі не вдалося знайти

Із підозрою на гепатит А в інфекційних лікарнях Миколаєва перебувають 47 дорослих та 14 дітей. Як повідомляє "5 канал", у більшості – діагноз підтвердився.

Фахівці вважали, що хворобу люди підхопили, вживаючи питну воду. Однак збудника гепатиту А в ній не знайшли, тож причину інфікування ще мають з'ясувати. Втім, під час досліджень у воді виявили віруси, які спричиняють інші захворювання. На думку лікарів, інфекція могла потрапити до питної води з каналізаційними стоками.

Хоча фахівці запевняють – вода безпечна та відповідає всім нормам. Більшість бюветів міста продає саме очищену водопровідну воду. Поки що локальне забруднення санепідеміологи зафіксували лише в одному районі міста.

"Ми досліджуємо водопровідну воду, проводимо моніторингові дослідження і на підйомах ми бачимо, що там вода відповідає вимогам СанПіНа (Санітарні правила і норми – 5.UA). Але в деяких точках моніторингу, там де ми і сьогодні провели дослідження, виявили ентерокок, що свідчить, знову-таки, про фекальне забруднення води", – відзвітував заступник головного санітарного лікаря Миколаївської області Олександр Ігнатенков.

"Тут нашарувалося декілька чинників: і сезонність, і природно, наявність якогось джерела, котре зараз служби активно виявляють ", – зазначила головний лікар Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова.

Дивіться також фотогалерею:

"Вигадники": у середмісті Миколаєва встановили вуличний душ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У податковій Чернівців стався вибух: попередньо, здетонувала граната
Наступний матеріал
Блокада Києво-Печерської лаври продовжуватиметься – активіст
Loading...