Посилені заходи безпеки запроваджують у США через загрозу здійснення терактів

  Посилені заходи безпеки запроваджують у Сполучених штатах через загрозу здійснення терактів напередодні 10-их роковин атак 11 вересня.
  Департамент національної безпеки США повідомив, що має достовірну інформацію про високу ймовірність нових нападів. Американські спецслужби деталей не повідомляють. За інформацією ж місцевої преси документи про підготовку терактів на початку вересня в Вашингтоні та Нью-Йорку знайшли на віллі Усами бін Ладена під час його ліквідації. Президент Барак Обама доручив правоохоронцям докласти усіх зусиль, щоб уникнути атак. Влада Нью-Йорка закликала громадян повідомляти про усіх підозрілих осіб.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Поліція, ФБР та всі інші спецслужби Сполучених Штатів працюють у посиленому режимі. Ми розуміємо - десяті роковини терактів одинадцятого вересня 2001-го є привабливою нагодою для зловмисників, щоби вдарити знову. Проте ми не повинні дозволити терористам залякати нас. Закликаю всіх мешканців Нью-Йорка бути пильними, але не змінювати своїх щоденних планів. У нас найкраща в світі поліція - вона зможе захистити місто".

  Попередній матеріал
  До 11 зросла кількість жертв тропічного шторму "Лі" в США
  Наступний матеріал
  Десятки шеф-кухарів з усього світу з`їхалися на гастрономічний фестиваль до Перу
  Теги: